Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
25.04.2016 | Особлива інформація емітента
I. Загальні відомості
1. Повне найменування емітентаПриватне акцiонерне товариство "Страхова компанiя "ПЗУ Україна страхування життя"
2. Організаційно-правова форма емітентаПриватне акціонерне товариство
3. Місцезнаходження емітента04053 Київ Сiчових Стрiльцiв 42
4. Код за ЄДРПОУ32456224
5. Міжміський код та телефон, факс(044) 238-62-38 (044) 581-04-55
6. Електронна поштова адресаmail@pzu.com.ua
7. Генеральний директорШолига Збiгнев Кшиштоф

Відомості про зміну складу посадових осіб емітента

Дата прийняття рішенняЗміни (призначено або звільнено)ПосадаПрізвище, ім'я, по батькові фізичної особи або повне найменування юридичної особиПаспортні дані фізичної особи або ідентифікаційний код за ЄДРПОУ юридичної особиВолодіє часткою в статутному капіталі емітента (у відсотках)
123456
22.04.2016припинено повноваженняЧлен Наглядової радиТарковський Томаш
0
В зв'язку з заявою Члена Наглядової ради ПрАТ СК "ПЗУ Україна страхування життя" Тарковського Томаша про припинення повноважень, повноваження Члена Наглядової ради ПрАТ СК "ПЗУ Україна страхування життя" Тарковського Томаша з 27.04.2016 року буде припинено. Перебував на посадi 1 (один) рiк. Посадовою особою не надано згоди на розкриття паспортних даних. Посадова особа не має непогашеної судимостi за корисливi та посадовi злочини.
22.04.2016припинено повноваженняЧлен Наглядової радиВрублевський Войчех
0
В зв'язку з заявою Члена Наглядової ради ПрАТ СК "ПЗУ Україна страхування життя" Врублевського Войчеха про припинення повноважень, повноваження Члена Наглядової ради ПрАТ СК "ПЗУ Україна страхування життя" Врублевського Войчеха з 27.04.2016 року буде припинено. Перебував на посадi 1 (один) рiк. Посадовою особою не надано згоди на розкриття паспортних даних. Посадова особа не має непогашеної судимостi за корисливi та посадовi злочини.
22.04.2016припинено повноваженняЧлен Наглядової радиДомбровський Пшемислав
0
В зв'язку з заявою Члена Наглядової ради ПрАТ СК "ПЗУ Україна страхування життя" Домбровського Пшемислава про припинення повноважень, повноваження Члена Наглядової ради ПрАТ СК "ПЗУ Україна страхування життя" Домбровського Пшемислава з 27.04.2016 року буде припинено. Перебував на посадi 1 (один) рiк. Посадовою особою не надано згоди на розкриття паспортних даних. Посадова особа не має непогашеної судимостi за корисливi та посадовi злочини.