Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
19.04.2016 | Особлива інформація емітента
I. Загальні відомості
1. Повне найменування емітентаПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "АГРОПРОСПЕРІС БАНК"
2. Організаційно-правова форма емітентаПублічне акціонерне товариство
3. Місцезнаходження емітента04119 Київ Дегтярівська, 27-Т(літера А)
4. Код за ЄДРПОУ35590956
5. Міжміський код та телефон, факс(044) 392-93-97 (044) 392-93-73
6. Електронна поштова адресаvkutova@ap-bank.com
7. Голова ПравлінняЩепанський С.А.

Відомості про зміну складу посадових осіб емітента

Дата прийняття рішенняЗміни (призначено або звільнено)ПосадаПрізвище, ім'я, по батькові фізичної особи або повне найменування юридичної особиПаспортні дані фізичної особи або ідентифікаційний код за ЄДРПОУ юридичної особиВолодіє часткою в статутному капіталі емітента (у відсотках)
123456
18.04.2016припинено повноваженняГолова Спостережної радиБоброва Оксана Григорівна
0
Рішенням єдиного акціонера Агро Холдінгс (Юкрейн) Лімітед, ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АГРОПРОСПЕРІС БАНК» № 1 від 18.04.2016 року (далі – Рішення Акціонера) прийнято рішення, а саме: - Припинено повноваження Голови Спостережної ради ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АГРОПРОСПЕРІС БАНК» Бобрової Оксани Григорівни (згоди на оприлюднення паспортних даних не надано) з 18.04.2016 року (останній день повноважень) у зв’язку з поданою нею заявою про звільнення з посади. Посадова особа не має непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини, не володіє акціями (часткою в статутному капіталі) ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АГРОПРОСПЕРІС БАНК». Перебувала на посаді 9 місяців.
18.04.2016обраноЧлен Спостережної радиКутова Антоніна Іванівна
0
Рішенням єдиного акціонера Агро Холдінгс (Юкрейн) Лімітед, ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АГРОПРОСПЕРІС БАНК» № 1 від 18.04.2016 року (далі – Рішення Акціонера) прийнято рішення, а саме: - Обрано (призначено) з «19» квітня 2016 року Кутову Антоніну Іванівну, представника Агро Холдінгс (Юкрейн) Лімітед, на посаду Голови Спостережної ради ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АГРОПРОСПЕРІС БАНК» строком на три роки (згоди на оприлюднення паспортних даних Кутовою А.І. не надано). Посадова особа не має непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини, не володіє акціями (часткою в статутному капіталі) ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «АГРОПРОСПЕРІС БАНК». Протягом останніх п'яти років своєї трудової дiяльностi Кутова А.І. обіймала посади: ТОВ «АГРОПРОСПЕРІС»: консультант з економічних питань; ТОВ «ЛАТАГРО»: економіст з планування витрат, провідний економіст з планування витрат планово-економічного відділу фінансового департаменту.