Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :

Акціонерна енергопостачальна компанія "Київенерго", Відкрите акціонерне товариство. про виникнення особливої інформації про емітента

Дата здійснення дії: 20.06.2007
Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ емітента: 00131305
Місцезнаходження емітента: 01001, м.Київ, вул. Івана Франка, 5
Голова правління - генральний директорЯщенко Борис Васильович

Відповідно до рішення Спостережної ради АК «Київенерго» від 20 червня 2007 року (протокол від 20.06.2007 № 6-06-2007) у складі посадових осіб АК «Київенерго» відбулися такі зміни.
Відкликано (звільнено):
Павлову Оксану Володимирівну. Паспортні дані: серія ВЕ № 110473, паспорт виданий Київським РВ ДМУ УМВС України в Донецькій області, 05.06.2001. Посада з якої відкликано (звільнено) – заступник Голови правління АК «Київенерго». Не є акціонером АК «Київенерго». Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Строк протягом якого посадова особа перебувала на посаді – з 29.12.2006 по 20.06.2007.
Обрано (призначено):
Канарську Наталю Володимирівну. Паспортні дані: серія ВА № 247381, паспорт виданий Пролетарським РВ УМВС України в Донецькій області,18.06.1996. Посада на яку обрано (призначено) – член правління АК «Київенерго». Не є акціонером АК «Київенерго». Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Особа призначена на строк відповідно до Статуту АК «Київенерго». Посади, які посадова особа обіймала протягом своєї діяльності:
 інженер Державного підприємства «Сігма» треста «Донецьквуглеавтоматика»;
 інженер 2 категорії Підприємства електричних мереж в/о «Донецьквугілля»;
 заступник директора по матеріально-технічному забезпеченню та транспорту Державного підприємства селищних електричних мереж в/о «Донецьквугілля»;
 заступник директора з фінансів Державного підприємства селищних електричних мереж в/о «Донецьквугілля»;
 виконуючий обов’язки директора Державного підприємства селищних електричних мереж в/о «Донецьквугілля»;
 директор Донецького філіалу Державного підприємства «Укренерговугілля»;
 директор структурного відокремленого підрозділу “Енергозбут Київенерго” Акціонерної енергопостачальної компанії “Київенерго”.
Згідно з рішенням Спостережної ради АК «Київенерго» питання про обрання заступника Голови правління винесено на розгляд наступного засідання Спостережної ради.
Інформація складена на підставі даних отриманих від посадових осіб АК «Київенерго». Особа, зазначена нижче, підтверджує достовірність інформації, що міститься у повідомленні (інформація викладена на підставі отриманих від посадових осіб) та визнає, що вона несе відповідальність згідно з законодавством про цінні папери.

Голова правління –
генеральний директор Б.В. Ященко

21.06.2007 М.П.