Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :

Відкрите акціонерне товариство "Запорізький механічний завод". Відомості про зміну складу посадових осіб емітента

Дата здійснення дії: 12.04.2010
Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ емітента: 01056280
Місцезнаходження емітента: 69040, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Барикадна, 26
в.о. голови правлінняЦипиньо Василь Миколайович

12.04.2010р. за рішенням Наглядової ради Відкритого акціонерного товариства «Запорізький механічний завод» (протокол засідання №12/04 від 12.04.2010р.) відбулися зміни в складі посадових осіб Товариства, а саме:
Звільнено за власним бажанням голову правління Фільченкова Олександра Сергійовича, паспорт серії СА №056507, виданий Жовтневим РВ УМВС України в Запорізькій обл. 07 грудня 1995р.; володіє 0,002% статутного капіталу Товариства; на посаді перебував з 20.04.2007р.; непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має.
Призначено до обрання голови правління загальними зборами акціонерів, у зв’язку із звільненням голови правління, виконуючого обов’язки голови правління Ципиньо Василя Миколайовича, паспорт серії СА №631378, виданий Куйбишевським РВ УМВС України в Запорізькій обл. 15.06.2005р.; акціями Товариства не володіє (частка у статутному капіталі 0%); попередні посади: начальник горного цеху, директор, голова правління; непогашених судимостей за корисливі та посадові злочини не має.