Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
02.03.2015 | Особлива інформація емітента
I. Загальні відомості
1. Повне найменування емітентаПублiчне акцiонерне товариство "Дельта Банк"
2. Організаційно-правова форма емітентаАкціонерне товариство
3. Місцезнаходження емітента01133 мiсто Київ Щорса, 36-Б
4. Код за ЄДРПОУ34047020
5. Міжміський код та телефон, факс(044) 391-51-13 (044) 499-28-45
6. Електронна поштова адресаO.Krasovska@deltabank.com.ua
7. Голова Ради ДиректорiвПопова Олена Юрiївна

Відомості про зміну складу посадових осіб емітента

Дата прийняття рішенняЗміни (призначено або звільнено)ПосадаПрізвище, ім'я, по батькові фізичної особи або повне найменування юридичної особиПаспортні дані фізичної особи або ідентифікаційний код за ЄДРПОУ юридичної особиВолодіє часткою в статутному капіталі емітента (у відсотках)
123456
27.02.2015припинено повноваженняЗаступник Голови Ради Директорiв, Член Ради ДиректорiвКозирицький Сергiй Вiкторович
0
На пiдставi Рiшення Спостережної ради Публiчного акцiонерного товариства "Дельта Банк" (Протокол № 523 вiд 27.02.2015 р.) припинено повноваження Заступника Голови Ради Директорiв, Члена Ради Директорiв Публiчного акцiонерного товариства "Дельта Банк" Козирицького Сергiя Вiкторовича. Козирицький С.В. займав посаду з 12.10.2009 р. Посадова особа часткою в статутному капiталi АТ "Дельта Банк" не володiє. Згоди на розкриття паспортних даних посадовою особою не надано. Непогашеної судимостi за злочини, вчиненi з корисливих мотивiв, чи злочини у сферi господарства, службової дiяльностi посадова особа не має. Замiсть звiльненої посадової особи на посаду нiкого не призначено.
27.02.2015припинено повноваженняЗаступнтк Голови Ради Директорiв, Член Ради ДиректорiвЧирва Свiтлана Миколаївна
0
На пiдставi Рiшення Спостережної ради Публiчного акцiонерного товариства "Дельта Банк" (Протокол № 523 вiд 27.02.2015 р.) припинено повноваження Заступника Голови Ради Директорiв, Члена Ради Директорiв Публiчного акцiонерного товариства "Дельта Банк" Чирви Свiтлани Миколаївни.Чирва С.М. займала посаду з 24.03.2010 р. Посадова особа часткою в статутному капiталi АТ "Дельта Банк" не володiє. Згоди на розкриття паспортних даних посадовою особою не надано. Непогашеної судимостi за злочини, вчиненi з корисливих мотивiв, чи злочини у сферi господарства, службової дiяльностi посадова особа не має. Замiсть звiльненої посадової особи на посаду нiкого не призначено.
27.02.2015припинено повноваженняЗаступник Голови Ради Директорiв, Член Ради ДиректорiвБегунов Андрiй Борисович
0
На пiдставi Рiшення Спостережної ради Публiчного акцiонерного товариства "Дельта Банк" (Протокол № 523 вiд 27.02.2015 р.) припинено повноваження Заступника Голови Ради Директорiв, Члена Ради Директорiв Публiчного акцiонерного товариства "Дельта Банк" Бегунова Андрiя Борисовича. Бегунов А.Б. займав посаду з 17.01.2014 р. Посадова особа часткою в статутному капiталi АТ "Дельта Банк" не володiє. Згоди на розкриття паспортних даних посадовою особою не надано. Непогашеної судимостi за злочини, вчиненi з корисливих мотивiв, чи злочини у сферi господарства, службової дiяльностi посадова особа не має. Замiсть звiльненої посадової особи на посаду нiкого не призначено.
27.02.2015припинено повноваженняЗаступник Голови Ради Директорiв, Член Ради ДиректорiвФiглус Марцiн Мар'янович
0
На пiдставi Рiшення Спостережної ради Публiчного акцiонерного товариства "Дельта Банк" (Протокол № 523 вiд 27.02.2015 р.) припинено повноваження Заступника Голови Ради Директорiв, Члена Ради Директорiв Публiчного акцiонерного товариства "Дельта Банк" Фiглуса Марцiна Мар'яновича. Фiглус М.М. займав посаду з 21.01.2008 р. Посадова особа часткою в статутному капiталi АТ "Дельта Банк" не володiє. Згоди на розкриття паспортних даних посадовою особою не надано. Непогашеної судимостi за злочини, вчиненi з корисливих мотивiв, чи злочини у сферi господарства, службової дiяльностi посадова особа не має. Замiсть звiльненої посадової особи на посаду нiкого не призначено.
27.02.2015припинено повноваженняПерший Заступник Голови Ради Директорiв, Член Ради ДиректорiвБерезовський Євген Наумович
0
На пiдставi Рiшення Спостережної ради Публiчного акцiонерного товариства "Дельта Банк" (Протокол № 523 вiд 27.02.2015 р.) припинено повноваження Першого Заступника Голови Ради Директорiв, Члена Ради Директорiв Публiчного акцiонерного товариства "Дельта Банк" Березовського Євгена Наумовича. Березовський Є.Н. займав посаду з 29.09.2014 р. Посадова особа часткою в статутному капiталi АТ "Дельта Банк" не володiє. Згоди на розкриття паспортних даних посадовою особою не надано. Непогашеної судимостi за злочини, вчиненi з корисливих мотивiв, чи злочини у сферi господарства, службової дiяльностi посадова особа не має. Замiсть звiльненої посадової особи на посаду нiкого не призначено.
27.02.2015припинено повноваженняГолова Ради ДиректорiвПопова Олена Юрiївна
0
На пiдставi Рiшення Спостережної ради Публiчного акцiонерного товариства "Дельта Банк" (Протокол № 523 вiд 27.02.2015 р.) припинено повноваження Голови Ради Директорiв Публiчного акцiонерного товариства "Дельта Банк" Попової Олени Юрiївни. Попова О. Ю. займала посаду з 06.06.2008 р. Посадова особа часткою в статутному капiталi АТ "Дельта Банк" не володiє. Згоди на розкриття паспортних даних посадовою особою не надано. Непогашеної судимостi за злочини, вчиненi з корисливих мотивiв, чи злочини у сферi господарства, службової дiяльностi посадова особа не має. Замiсть звiльненої посадової особи на посаду нiкого не призначено.