Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
13.03.2014 | Особлива інформація емітента
I. Загальні відомості
1. Повне найменування емітентаПриватне акціонерне товариство "Артемівськ Вайнері"
2. Організаційно-правова форма емітентаАкціонерне товариство
3. Місцезнаходження емітента84500 Донецька обл., м.Артемівськ вул.П.Лумумби,87
4. Код за ЄДРПОУ00412168
5. Міжміський код та телефон, факс(0627)498574 (062)3322300
6. Електронна поштова адресаevdokinova@krimsekt.ua
7. Генеральний директорГаркуша О.Ю.

Відомості про рішення емітента про утворення, припинення його філій, представництв

Текст повідомлення:

13 березня 2014 року Наглядовою радою ПрАТ «Артемівськ Вайнері», в межах її повноважень відповідно до Статуту Товариства, прийнято рішення про закриття Представництва Приватного акціонерного товариства «Артемівськ Вайнері» на території Російської Федерації у м. Москві, (Протокол № 2 засідання Наглядової ради ПрАТ «Артемівськ Вайнері» від 13.03.2014 р.).
Причиною закриття (припинення) Представництва Приватного акціонерного товариства «Артемівськ Вайнері» на території Російської Федерації у м. Москві є недоцільність його функціонування.
Повне найменування Представництва: Представництво Приватного акціонерного товариства "Артемівськ Вайнері" РФ м.Москва. Місцезнаходження Представництва: 115093, місто Москва, вул. Щипок, будинок 2, офіс № 400.
Функції Представництва - здійснення усіх законних дій в Російській Федерації для представлення інтересів Товариства при сприянні в здійсненні Товариством цілей, передбачених Статутом Товариства, на території Російської Федерації.
Види економічної діяльності Представництва відповідно до Класифікації видів економічної діяльності ДК 009:2010 в Україні:
73.20. Дослідження кон’юнктури ринку та виявлення громадської думки.
70.22. Консультування з питань комерційної діяльності й керування.
63.99. Надання інших інформаційних послуг, н.в.і.у
Адреса сторінки в мережі Інтернет, яка додатково використовується емітентом для розкриття інформації www.krimart.com
Особа, зазначена нижче, підтверджує достовірність інформації, що міститься в повідомленні, та визнає, що вона несе відповідальність згідно законодавства: Генеральний директор Гаркуша Олексій Юрійович.