Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :

Приватне акціонерне товариство "Українська міжбанківська валютна біржа". Повідомлення про несвоєчасне розкриття особливої інформації ПрАТ "УМВБ"

Дата здійснення дії: 11.04.2014
Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ емітента: 22877057
Місцезнаходження емітента: 04070, м. Київ, вул. Межигірська, 1
Голова ПравлінняГулей Анатолій Іванович

Приватне акціонерне товариство «Українська міжбанківська валютна біржа» повідомляє, що 18.04.2014 р. емітентом самостійно було встановлено факт несвоєчасного розкриття особливої інформації про зміни у складі посадових осіб емітента, яка виникла 11.04.2014 р.
Несвоєчасне розкриття сталося у зв’язку з технічними та організаційними причинами.
Особлива інформація, що виникла 11.04.2014 р. оприлюднена 18.04.2014 р. у загальнодоступній інформаційній базі даних НКЦПФР та буде опублікована в офіційному друкованому виданні НКЦПФР.