Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :

Приватне акціонерне товариство "Інгулецький хлібозавод". Відомості про зміну складу посадових осіб емітента

Дата здійснення дії: 02.09.2013
Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ емітента: 00381539
Місцезнаходження емітента: Дніпропетровська обл., м.Кривий Ріг, вул. 50 років Жовтня, буд.17, 50102
Голова комісії з припиненняХаритонова Олена Олегівна

У зв’язку з прийнятим рішенням на чергових загальних зборах акціонерів ПРИВАТНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА «ІНГУЛЕЦЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД» 02.09.2013р. про припинення емітента шляхом перетворення у Товариство з обмеженою відповідальністю «ІНГУЛЕЦЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД» (Протокол чергових загальних зборів акціонерів від 02.09.2013р.):

Харитонова Олена Олегівна (паспорт серія АЕ номер 364560, виданий 24.10.1996р. Жовтоводським МВ УМВС України у Дніпропетровській обл.) з 02.09.2013р. призначено на посаду Голови комісії з припинення ПрАТ «ІНГУЛЕЦЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД» на період до завершення процесу перетворення ПрАТ «ІНГУЛЕЦЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД» в ТОВ «ІНГУЛЕЦЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД». В статутному капіталі Товариства частки не має. Протягом діяльності займала посади: НПО "МЕТА" - заступник директора, ВТФ "Ахтиор" - комерційний директор, ТОВ "Троя" - директор, ВАТ "Жовтоводський хлібозавод" - голова правління. Посадова особа непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

Буловінов Андрій Сергійович (паспорт: серія АК 162493 виданий 20.04.1998р. Ленінським РВ УМВС України у Дніпропетровській обл.) з 02.09.2013р. призначено на посаду Члена комісії з припинення ПрАТ «ІНГУЛЕЦЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД» на період до завершення процесу перетворення ПрАТ «ІНГУЛЕЦЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД» в ТОВ «ІНГУЛЕЦЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД». В статутному капіталі Товариства володіє часткою у розмірі 1,704%. Протягом діяльності займав посаду ПрАТ «ІНГУЛЕЦЬКИ ХЛІБОЗАВОД» - голова правління Посадова особа непогашеної судимостi за корисливi та посадовi злочини немає.

Корольський Максим Володимирович (паспорт: серія АЕ 176040 виданий 03.11.1995р. Довгинцівським РВ Криворізького МУ УМВС України в Дніпропетровській обл.) з 02.09.2013р. призначено на посаду Члена комісії з припинення ПрАТ «ІНГУЛЕЦЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД» на період до завершення процесу перетворення ПрАТ «ІНГУЛЕЦЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД» в ТОВ «ІНГУЛЕЦЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД», не володіє часткою у статутному капіталі емітента. Протягом діяльності займав посади: ТОВ «Тасман» - Генеральний Директор, ПрАТ «ІНГУЛЕЦЬКИЙ ХЛІБОЗАВОД» - начальник відділу збуту. Посадова особа непогашеної судимостi за корисливi та посадовi злочини немає.