Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :

Публічне акціонерне товариство "КИЇВЕНЕРГО". Зміна складу посадових осіб

Дата здійснення дії: 20.08.2012
Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ емітента: 00131305
Місцезнаходження емітента: 01001, м.Київ, вул. Івана Франка, 5
Генеральний директорФоменко Олександр Валерійович

Відповідно до наказу Генерального директора ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" від 20.08.2012 №722-к на посаду головного бухгалтера - керівника департаменту бухгалтерського обліку призначено Мєняйло Вікторію Петрівну.
Мєняйло Вiкторiя Петрівна не є акціонером ПАТ "КИЇВЕНЕРГО", непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Строк, на яку призначено особу - постійно. Паспортні дані: серія ВС, номер 075768, виданий Кіровським РВ Макіївського МУ УМВС України в Донецькій області 05.01.2000. Посади, яка обіймала протягом своєї дiяльностi: бухгалтер, заступник головного бухгалтера ВАТ "Макiївський скляний завод"; бухгалтер, провідний бухгалтер,заступник головного бухгалтера, головний бухгалтер ТОВ "Техремпоставка"; менеджер з обліку та звітності ТОВ "ДТЕК Сервіс".
Також повідомляємо, що наказом Генерального директора ПАТ "КИЇВЕНЕРГО" від 20.08.2012 №724-к Томащук Ганну Іванівну усунено від виконання обов’язків головного бухгалтера - керівника департаменту бухгалтерського обліку.