Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :

Відкрите акціонерне товариство "Райффайзен Банк Аваль". Повідомлення про зміну складу посадових осіб "Райффайзен Банк Аваль"

Дата здійснення дії: 31.10.2007
Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ емітента: 14305909
Місцезнаходження емітента: м.Київ, вул.Лєскова, буд.9, 01011
Голова ПравлінняЛавренчук Володимир Миколайович

Спостережна рада "Райффайзен Банк Аваль" своїм рішенням (протокол засідання Спостережної Ради № 14 від 31.10.2007) звільнила у зв'язку із закінченням строку дії трудового договору з посади Заступника Голови Правління "Райффайзен Банк Аваль" Волоха Ігора Олеговича (паспорт серія МР № 2043552 виданий 28.09.2005 MINISTRY OF INTERNAL AFFAIRS). Акціями Банку не володіє. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини немає. Перебував на посаді 1 рік 11 місяців.
Спостережна рада "Райффайзен Банк Аваль" своїм рішенням (протокол засідання Спостережної Ради № 14 від 31.10.2007) звільнила у зв'язку із закінченням строку дії трудового договору з посади Заступника Голови Правління "Райффайзен Банк Аваль" Покорного Любомира (паспорт № 35436988 виданий 04.08.2004 Оломоуц). Акціями Банку не володіє. Непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини немає. Перебував на посаді 1 рік 7 місяців.

Особа, зазначена нижче, підтверджує достовірність інформації, що міститься у повідомленні, та визнає, що вона несе відповідальність згідно з законодавством.
Голова Правління В.М.Лавренчук
31 жовтня 2007 року