Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :

Відкрите акціонерне товариство "Криворізький турбінний завод "Констар". Про виникнення особливої інформації про емітента

Дата здійснення дії: 30.10.2007
Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ емітента: 13461621
Місцезнаходження емітента: Дніпропетровська обл., м.Кривий Ріг, вул.Окружна,127, поштовий індекс: 50045
Генеральний директорПопрожук Олег Олександрович

30 жовтня 2007р. від Департаменту фондових операцій ПФТС ДП «Фондова біржа ПФТС» отримано повідомлення про прийняте рішення про застосування процедури делістингу до простих іменних акцій ВАТ «Криворізький турбінний завод «Констар».
Дія: переведення до списку позалістингових цінних паперів.
Найменування фондової біржі: ДП «Фондова біржа ПФТС»
Дата дії: 29.10.2007р. набрало чинності рішення Департаменту фондових операцій ПФТС від 22.10. 2007р. про застосування процедури делістингу.
Вид цінних паперів, щодо яких вчинена дія: прості іменні акції.
Номінальна вартість цінних паперів, щодо яких вчинена дія: 63,00 грн. за 1 шт.
Кількість цінних паперів, щодо яких вчинена дія: 2647440 штук.
Частка від розміру статутного капіталу, яку складають цінні папери, щодо яких вчинена дія (у відсотках): 100%.
Дані свідоцтва про реєстрацію випуску цінних паперів, щодо яких вчинена дія: свідоцтво №458/1/04, видане Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку 04.08.2004р.
Тип, форма існування цінних паперів, щодо яких вчинена дія: прості іменні акції, форма існування: документарна і бездокументарна.
Вид, кількість цінних паперів, які продовжують бути у лістингу, права їх власників: цінні папери відсутні.
Дата, з якої цінні папери більше не котируватимуться на фондовій біржі, та причини їх делістингу: 29.10.2007р. Підставою для переведення є невиконання вимог для знаходження цінних паперів в Котирувальному Списку другого рівня лістингу ПФТС.

Особа, зазначена нижче, підтверджує достовірність інформації, що міститься у повідомленні, та визнає, що вона несе відповідальність згідно з законодавством.
Генеральний директор ВАТ «Криворізький турбінний завод «Констар» Попрожук Олег Олександрович.