Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :

Публічне акціонерне товариство "Банк "Український капітал". Про зміну складу посадових осіб

Дата здійснення дії: 26.01.2011
Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ емітента: 22868414
Місцезнаходження емітента: м. Київ, пр-т. Перемоги, 67 03062
Голова ПравлінняГаврилюк Володимир Юрійович

26 січня 2011 року засіданням Наглядової ради ПАТ “Банк „Український капітал” (надалі – банк) було прийнято рішення (протокол №15 від 26.01.2011 р) задовольнити заяву про складання повноважень члена Наглядової ради Д’якова Олексія Дмитровича (паспорті дані - не дана згода), за власним бажанням.

Д’яков Олексій Дмитрович перебував на посаді Члена Спостережної ради з 1997 року. На момент складення повноважень є власником частки розміром 4,03% статутного капіталу банку. Посадова особа непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має.

На звільнену посаду не обрано нової особи. На наступних (чергових або позачергових) загальних зборах акціонерів буде вирішено питання щодо кількісного складу Наглядової ради та обрання, при необхідності, нових членів.