Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :

Публічне Акціонерне товариство “Перший Інвестиційний Банк”. Повідомлення про виникнення особливої інформації про емітента

Дата здійснення дії: 08.10.2010
Ідентифікаційний код за ЄДРПОУ емітента: 26410155
Місцезнаходження емітента: 04073, м. Київ, Московський проспект, 6
Заступник Голови ПравлінняПриходько Світлана Вікторівна

Згідно з рішенням позачергових Загальних зборів акціонерів ПАТ «Перший Інвестиційний Банк» 08 жовтня 2010 року (протокол №2) звільнено Голову Спостережної ради ПАТ «Перший Інвестиційний Банк» Баума Бориса Петровича. Баум Борис Петрович (згоди на розкриття паспортних даних не надав) має у власності 6 акцій ПАТ «Перший Інвестиційний Банк», що становить 0,00003% статутного капіталу. Баум Борис Петрович непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Баум Борис Петрович перебував на посаді 5 місяців і 15 днів.
Згідно з рішенням позачергових Загальних зборів акціонерів ПАТ «Перший Інвестиційний Банк» 08 жовтня 2010 року (протокол №2) звільнено члена Спостережної ради ПАТ «Перший Інвестиційний Банк» Колесника Олега Миколайовича. Колесник Олег Миколайович (згоди на розкриття паспортних даних не надав) має у власності 1 акцію ПАТ «Перший Інвестиційний Банк», що становить 0,00001% статутного капіталу. Колесник Олег Миколайович непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Колесник Олег Миколайович перебував на посаді 5 місяців і 15 днів.
Згідно з рішенням позачергових Загальних зборів акціонерів ПАТ «Перший Інвестиційний Банк» 08 жовтня 2010 року (протокол №2) звільнено члена Спостережної ради ПАТ «Перший Інвестиційний Банк» Сушко Світлану Валеріївну. Сушко Світлана Валеріївна (згоди на розкриття паспортних даних не надала) має у власності 1 акцію ПАТ «Перший Інвестиційний Банк», що становить 0,00001% статутного капіталу. Сушко Світлана Валеріївна непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Сушко Світлана Валеріївна перебувала на посаді 5 місяців і 15 днів.
Згідно з рішенням позачергових Загальних зборів акціонерів ПАТ «Перший Інвестиційний Банк» 08 жовтня 2010 року (протокол №2) звільнено члена Спостережної ради ПАТ «Перший Інвестиційний Банк» Клещука Олександра Олександровича. Клещук Олександр Олександрович (згоди на розкриття паспортних даних не надав) має у власності 6 749 315 акцій ПАТ «Перший Інвестиційний Банк», що становить 33,74658% статутного капіталу. Клещук Олександр Олександрович непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Клещук Олександр Олександрович перебував на посаді 5 місяців і 15 днів.
Згідно з рішенням позачергових Загальних зборів акціонерів ПАТ «Перший Інвестиційний Банк» 08 жовтня 2010 року (протокол №2) призначено членом Спостережної ради ПАТ «Перший Інвестиційний Банк» Баума Бориса Петровича. Баум Борис Петрович (згоди на розкриття паспортних даних не надав) має у власності 6 акцій ПАТ «Перший Інвестиційний Банк», що становить 0,00003% статутного капіталу. Баум Борис Петрович непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Баум Борис Петрович обраний на посаду на 3 роки. Посада, яку обіймав Баум Борис Петрович: помічник Президента.
Згідно з рішенням позачергових Загальних зборів акціонерів ПАТ «Перший Інвестиційний Банк» 08 жовтня 2010 року (протокол №2) призначено членом Спостережної ради ПАТ «Перший Інвестиційний Банк» Клещука Олександра Олександровича. Клещук Олександр Олександрович (згоди на розкриття паспортних даних не надав) має у власності 6 749 315 акцій ПАТ «Перший Інвестиційний Банк», що становить 33,74658% статутного капіталу. Клещук Олександр Олександрович непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Клещук Олександр Олександрович обраний на посаду на 3 роки. Посада, яку обіймав Клещук Олександр Олександрович: радник Президента.
Згідно з рішенням позачергових Загальних зборів акціонерів ПАТ «Перший Інвестиційний Банк» 08 жовтня 2010 року (протокол №2) призначено членом Спостережної ради ПАТ «Перший Інвестиційний Банк» Клещука Віктора Олександровича. Клещук Віктор Олександрович (згоди на розкриття паспортних даних не надав) має у власності 1 804 700 акцій ПАТ «Перший Інвестиційний Банк», що становить 9,02350% статутного капіталу. Клещук Віктор Олександрович непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Клещук Віктор Олександрович обраний на посаду на 3 роки. Посада, яку обіймав Клещук Віктор Олександрович: Голова групи радників.
Згідно з рішенням позачергових Загальних зборів акціонерів ПАТ «Перший Інвестиційний Банк» 08 жовтня 2010 року (протокол №2) призначено членом Спостережної ради ПАТ «Перший Інвестиційний Банк» Колесника Олега Миколайовича. Колесник Олег Миколайович (згоди на розкриття паспортних даних не надав) має у власності 1 акцію ПАТ «Перший Інвестиційний Банк», що становить 0,00001% статутного капіталу. Колесник Олег Миколайович непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Колесник Олег Миколайович обраний на посаду на 3 роки. Посада, яку обіймав Колесник Олег Миколайович: директор департаменту спільного інвестування.
Згідно з рішенням позачергових Загальних зборів акціонерів ПАТ «Перший Інвестиційний Банк» 08 жовтня 2010 року (протокол №2) призначено членом Спостережної ради ПАТ «Перший Інвестиційний Банк» Сушко Світлану Валеріївну. Сушко Світлана Валеріївна (згоди на розкриття паспортних даних не надала) має у власності 1 акцію ПАТ «Перший Інвестиційний Банк», що становить 0,00001% статутного капіталу. Сушко Світлана Валеріївна непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Сушко Світлана Валеріївна обрана на посаду на 3 роки. Посади, які обіймала Сушко Світлана Валеріївна: бухгалтер, інженер, економіст, провідний фахівець, начальник відділу корпоративних відносин.
Згідно з рішенням Спостережної ради ПАТ «Перший Інвестиційний Банк» 08 жовтня 2010 року (протокол №23) призначено Головою Спостережної ради ПАТ «Перший Інвестиційний Банк» Баума Бориса Петровича. Баум Борис Петрович (згоди на розкриття паспортних даних не надав) має у власності 6 акцій ПАТ «Перший Інвестиційний Банк», що становить 0,00003% статутного капіталу. Баум Борис Петрович непогашеної судимості за корисливі та посадові злочини не має. Баум Борис Петрович обраний на посаду на 3 роки. Посада, яку обіймав Баум Борис Петрович: помічник Президента.