Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :

СЕРВІС «ПРОФІЛЬ КОМПАНІЇ»

Замовити послугу

Профіль компанії на порталі StockWorld.com.ua дозволяє в зручній формі зберігати та презентувати інформацію про Ваше підприємство.

Що таке «Профіль компанії» та навіщо він потрібен?

В сучасних реаліях немає перешкод розповсюдженню інформації, особливо в інтернеті. Кожна організація особливу увагу приділяє присутності в мережі, формуванню та підтримці ділової репутації.

Можливості нашого сервісу допоможуть Вам розширити набір інструментів для популяризації Вашої компанії з метою розкриття інформації про її діяльність, залучення інвестицій тощо.

Портал StockWorld.com.ua – це тисячі сторінок інформації про фондовий ринок для більш ніж 20 тисяч користувачів. Кожен день спеціалісти фондового ринку, політики, інвестори та держслужбовці користуються нашим сайтом для отримання актуальної інформації про ринок цінних паперів.

Профіль компанії, створений на порталі StockWorld.com.ua, - це можливість донести інформацію про Ваше підприємство багатотисячній діловій аудиторії.

Які можливості надає Профіль компанії?

В першу чергу, Профіль компанії необхідний публічним організаціям, які зацікавлені в розширенні бази лояльних клієнтів та партнерів.

Для цього ми створили дуже простий та дуже ефективний набір інструментів:

  • Брендування Профілю компанії (додавання логотипу та елементів фірмового стилю);
  • Автоматичне прикріплення до профілю інформації про Вашу компанію з наших баз даних;
  • Публікація прес-релізів компанії – всі повідомлення потрапляють в профіль компанії, тож читачі матимуть змогу легко спостерігати за новинами Вашого підприємства;
  • Розміщення іміджевих статей, в тому числі, на головній сторінці порталу. Це допоможе багатотисячній аудиторії StockWorld.com.ua дізнатись більше про Вашу компанію та про результати її діяльності;
  • Наповнення Профілю компанії текстовою інформацією, файлами з фотографіями, pdf-документами тощо. Це можуть бути корпоративні документи, статистичні дані, періодичні звіти, котирування акцій, прейскуранти та інша інформація;
    За необхідності може бути реалізована можливість прикріплення декількох профілів компаній до Вашого аккаунту на сайті StockWorld.com.ua.

Вартість послуги «Профіль компанії»

Ми спеціально встановили вартість послуги, яка доступна кожній організації, – всього 2400 грн на рік (в т.ч. ПДВ) за користування всіма опціями даного сервісу. Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!

Будемо раді бачити Вас серед наших клієнтів!

Замовити послугу