Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
14.06.2022 | 11:33
539
0

Железняк допускає скасування переліку критичного імпорту наприкінці червня – на початку липня.

Железняк допускає скасування переліку критичного імпорту наприкінці червня – на початку липня.

Депутат Верховної Ради від фракції "Голос" Ярослав Железняк припускає скасування переліку критичного імпорту наприкінці червня – на початку липня.

Про це він повідомив у telegram.

"Хворобливе питання для багатьох бізнесів - критичний імпорт. Нагадаю, це список товарів та послуг, за якими держава дозволяє проводити транскордонні валютні платежі. Використовується для стримування відтоку валюти з України", - написав депутат.

За його даними, висока ймовірність, що після скасування податкових пільг на імпорт (ухвалення законопроекту #7418) постанова про критичний імпорт (№ 153) теж буде скасована.

"Поки невідомо, буде це рішення лише щодо імпорту товарів (і так 90% вже не під забороною) або також послуг (40% не під забороною). Тож чекаємо, що «критичний імпорт» буде скасовано вже до кінця червня-початку липня" , - підсумував Железняк.

24 лютого Кабмін затвердив перелік товарів критичного імпорту, включивши до нього нафту та нафтопродукти, ліки для роздрібної торгівлі, медвироби, шини, кров людей та тварин, свійську птицю, кукурудзу, мінеральні добрива, м'ясо, насіння соняшника, чай та кава, пшеничне борошно, цукор, алкогольні та безалкогольні напої, бронежилети, військову та тактичну форму, безпілотні літальні апарати, кисень, бавовняні тканини, банки скляні та інші товари.

Надалі уряд неодноразово вносив зміни до цього переліку, додаючи та виключаючи з нього різні позиції.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние новости рубрики:
Stockworld's telegram
Подробнее