Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
10.06.2022 | 11:21
372
0

Верховний Суд вирішив стягнути майновий комплекс "Одеспродконтракту" за боргами Імексбанку

Верховний Суд вирішив стягнути майновий комплекс "Одеспродконтракту" за боргами Імексбанку

Касаційний господарський суд у складі Верховного Суду 7 червня 2022 року залишив у силі рішення Господарського суду Одеської області та постанову Південно-західного апеляційного господарського суду, якими було задоволено позов Національного банку України до ПАТ "Одесапродконтракт" про звернення за кредитом .

Про це йдеться у повідомленні НБУ.

"Національний банк вітає законне та обґрунтоване судове рішення, яке дає право відновити раніше зупинене на час розгляду касаційної скарги виконавче провадження з примусової реалізації заставного майна ПАТ "Одесапродконтракт" шляхом його продажу на публічному аукціоні. Отримані у разі продажу кошти будуть направлені на погашення кредиту Імексбанку перед Національним банком", – зазначив начальник управління правової та судової роботи із проблемними активами Юридичного департаменту Національного банку Сергій Бойко.

ПАТ "Одесапродконтракт" є одним із майнових поручителів за зобов'язаннями Імексбанку Леоніда Клімова перед Національним банком за наданими у 2008-2009 роках терміном до кінця липня 2016 року кредитами рефінансування загалом 3,395 млрд гривень.

Заставна вартість цілісного майнового комплексу "Одеспродконтракту" становить 150,4 млн гривень.

Оскільки Імексбанк не виконував взяті на себе зобов'язання щодо кредитів, Національний банк у 2016 році звернувся до Господарського суду Одеської області щодо звернення стягнення на предмети іпотеки, передані ПАТ "Одеспродконтракт" для забезпечення виконання кредитних зобов'язань.

Суд задовольнив позов Національного банку України.

Не погодившись із цим судовим рішенням, ПАТ "Одесапродконтракт" оскаржило його у Південно-Західному апеляційному господарському суді, а потім у Касаційному господарському суді у складі Верховного Суду, які також підтримали правову позицію Національного банку України.

Постанова Верховного Суду є остаточною та не підлягає оскарженню.

Національний банк України 26 січня 2015 року ухвалив рішення про віднесення АТ "Імексбанк" до категорії неплатоспроможних.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние новости рубрики:
Stockworld's telegram
Подробнее