Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
22.06.2022 | 17:08
404
0

Українці зможуть обміняти готівкову гривню на швейцарські франки

Українці зможуть обміняти готівкову гривню на швейцарські франки

Національний банк України та Національний банк Швейцарії 22 червня 2022 року уклали угоду, що дозволить українцям, які перебувають у Швейцарії, здійснювати обмін готівкової української гривні на швейцарські франки.

Про це йдеться у повідомленні НБУ.

Відповідно до угоди з 27 червня 2022 року, повнолітні громадяни України, які отримали дозвіл на тимчасове перебування у Швейцарській Конфедерації, зможуть обміняти готівкову гривню на швейцарські франки в окремих відділеннях банків UBS Switzerland AG та Credit Suisse.

Здійснити обмін готівкової гривні на швейцарські франки, можливо, буде в межах встановленого ліміту до 10 тисяч гривень на одну особу.

До обміну прийматимуться банкноти номіналом від 100 до 1000 гривень (банкноти нижчих номіналів та монети для обміну не прийматимуться).

Обміну не підлягають значно зношені банкноти та дефекти.

Обмін здійснюватиметься із застосуванням фіксованого обмінного курсу гривні до швейцарського франка, який визначається НБУ.

інформація про встановлений курс щотижня публікуватиметься на вебсайтах UBS Switzerland AG та Credit Suisse.

З початку війни Національний банк України вже уклав угоду про обмін готівкової гривні з центральними банками Польщі, Німеччини, Бельгії, Італії, Швеції та Нідерландів.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние новости рубрики:
Stockworld's telegram
Подробнее