Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
09.06.2022 | 16:51
416
0

Українці зможуть обміняти готівкову гривню на шведські крони

Українці зможуть обміняти готівкову гривню на шведські крони

Національний банк України та Банк Швеції 9 червня 2022 року уклали угоду, що дозволить українцям, які перебувають у Швеції, здійснювати обмін готівкової української гривні на шведські крони.

Про це йдеться у повідомленні НБУ.

Відповідно до угоди орієнтовно з 15 червня 2022 року повнолітні громадяни України, які отримали дозвіл на тимчасове перебування у Швеції, зможуть обміняти готівкову гривню на шведські крони у відділеннях найбільшої біржової компанії у Швеції Forex, яка має 53 філії по всій країні.

Здійснити обмін готівкової гривні на шведську крону за цим механізмом можливо в межах встановленого ліміту до 10 тис. гривень.

До обміну прийматимуться банкноти номіналом від 100 до 1000 гривень (банкноти нижчих номіналів та монети для обміну не прийматимуться).

Обміну не підлягають значно зношені банкноти та дефекти.

Обмін здійснюватиметься із застосуванням фіксованого обмінного курсу гривні до шведської крони, який визначається НБУ.

Інформація про встановлений курс оновлюватиметься по понеділках і публікуватиметься на офіційному веб-сайті Банку Швеції.

З початку війни Національним банком України вже укладено угоди про обмін готівкової гривні з Національним банком Польщі, Федеральним банком та Міністерством фінансів Німеччини та Національним банком Бельгії та Банком Італії.

Водночас Національний банк України продовжує активний діалог із центробанками інших країн-партнерів, щоб українські переселенці мали змогу обміняти готівкову гривню на місцеву валюту.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние новости рубрики:
Stockworld's telegram
Подробнее