Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
06.06.2022 | 16:57
329
0

Україна отримала від німецького KfW €150 млн

Україна отримала від німецького KfW €150 млн для фінансування соціальних витрат

Україна отримала від Кредитної установи для відновлення (KfW, Німеччина) 150 млн. євро для фінансування соціальних витрат.

Про це йдеться у повідомленні Мінфіну.

"До державного бюджету України було перераховано черговий кредит від Кредитної установи для відновлення (KfW) в обсязі 150 млн євро", - йдеться у ньому.

Ці кредитні кошти були надані як співфінансування Додаткового фінансування позики на політику розвитку в умовах надзвичайної економічної ситуації Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

Залучені кошти будуть спрямовані на соціальні витрати та витрати у сфері освіти та охорони здоров'я.

Угода про надання Україні кредиту була підписана Міністром фінансів України Сергієм Марченком та Директором KfW у регіоні Східна Європа, Кавказ та Центральна Азія Олафом Цимельком 24 травня 2022 року.

Відповідно до умов Угоди кредит надається строком на 15 років (з урахуванням пільгового періоду відстрочення погашення основної суми кредиту – 5 років).

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние новости рубрики:
Stockworld's telegram
Подробнее