Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
30.06.2022 | 09:42
444
0

Україна отримала грант від США

Україна отримала грант від США у розмірі $1,3 млрд

До Державного бюджету України надійшов грант від США на 1,3 млрд. доларів.

Про це йдеться у повідомленні Мінфіну.

Ці кошти були надані з Цільового фонду багатьох донорів Світового банку в рамках додаткового фінансування Проекту «Підтримки державних видатків для забезпечення сталого державного управління в Україні» між Україною та Міжнародним банком реконструкції та розвитку (МБРР) та Міжнародної асоціації розвитку (МАР).

"Підтримка наших партнерів прискорює перемогу України. Окреме спасибі командам уряду, Мінфіну, Посольства України у США та Світового банку за злагоджену роботу та можливість отримати ці кошти у максимально швидкі терміни", - наголосив міністр фінансів України Сергій Марченко.

Він зазначив, що наступний грант від США може надійти вже у липні.

Кошти будуть спрямовані на відшкодування видатків держбюджету, здійснених для забезпечення оплати праці працівників державних органів та бюджетних установ освітньої сфери, як на національному, так і регіональному рівнях.

24 червня міністр фінансів України Сергій Марченко та федеральний міністр фінансів Німеччини Крістіан Лінднер підписали угоду між урядами України та Німеччини про надання Україні 1 млрд євро грантового фінансування.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние новости рубрики:
Stockworld's telegram
Подробнее