Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
01.07.2022 | 09:55
451
0

Україна отримала €424,6 млн від Великобританії

Україна отримала €424,6 млн від Великобританії

Україна отримала кредит у рамках Проекту Світового банку "Підтримка державних видатків для забезпечення сталого державного управління в Україні".

Про це йдеться у повідомленні Мінфіну.

Загальна сума становить 446,8 млн. євро.

У рамках цього фінансування гарантія Великобританії становить 424,6 млн. євро.

"В умовах війни Україні важливо зберегти потенціал, дієвість та стійкість державного управління. Залучені кошти дозволять забезпечити фінансування для працівників бюджетної сфери. Вдячні Уряду Великобританії та команді Світового банку за підтримку України у цей скрутний період нашої історії", - повідомив Міністр фінансів Сергій Марченко.

Кошти будуть спрямовані на відшкодування видатків держбюджету, здійснених для забезпечення оплати праці працівників державних органів та бюджетних установ освітньої сфери, як на національному, так і регіональному рівнях.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние новости рубрики:
Stockworld's telegram
Подробнее