Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
27.06.2022 | 10:59
321
0

У Росії вперше за століття стався дефолт за зовнішнім боргом

У Росії вперше за століття стався дефолт за зовнішнім боргом, – Bloomberg

У ніч на понеділок у Росії вперше з 1018 року стався дефолт за своїм суверенним боргом в іноземній валюті, що стало кульмінацією дедалі жорсткіших західних санкцій, які перекрили шляхи платежів закордонним кредиторам.

Про це повідомляє Bloomberg.

Упродовж місяців країна знаходила шляхи обходу санкцій, запроваджених після вторгнення РФ в Україну. Але наприкінці дня в неділю, 26 червня, закінчився пільговий період для виплати відсотків у розмірі $100 млн до 27 травня, що вважається дефолтом в разі невипати.

"Це ознака швидкої трансформації країни в економічного, фінансового та політичного ізгоя. З початку березня національні єврооблігації торгуються на проблемних рівнях, валютні резерви центрального банку залишаються замороженими, а найбільші банки відірвані від світової фінансової системи", – зазначає агентство.

Водночас Bloomberg підкреслює, що дефолт поки що має символічний характер і мало що означає для росіян.

При цьому міністр фінансів Росії, пише агентство, назвав фарсом застосування в цьому випадку терміну "дефолт".

В РФ заявляють, що мають кошти для виплати. Минулого тижня вона оголосила, що перейде на обслуговування свого непогашеного суверенного боргу у розмірі $40 млрд у рублях, критикуючи "форс-мажорну" ситуацію з іноземною валютою, наголошуючи, що "її штучно створив Захід".

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние новости рубрики: