Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
27.05.2022 | 10:43
1148
0

У квітні погашення вимог кредиторів банків в управлінні ФГВФО становило 45 млн гривень

У квітні погашення вимог кредиторів банків в управлінні ФГВФО становило 45 млн гривень

Протягом квітня 2022 року банки, що ліквідуються Фондом гарантування вкладів, направили на погашення вимог своїх кредиторів 45 млн. гривень, які були спрямовані на задоволення вимог кредиторів, включених у четверту, п'яту та сьому чергу.

Про це йдеться у повідомленні фонду.

Загалом за січень-квітень 2022 року сума задоволення вимог кредиторів банків, що ліквідуються фондом, становила 1 076,9 млн гривень, з яких 63,7 млн ​​гривень спрямовано на позачергове погашення вимог забезпечених кредиторів (у т.ч. 63,2 млн гривень – НБУ). ).

Загалом за весь період станом на 1 травня 2022 року задоволені вимоги кредиторів неплатоспроможних банків на загальну суму 56 960,4 млн. гривень, з яких 17 026,7 млн. гривень погашено забезпеченим кредиторам, у т. ч. 15 746,1 млн. гривень - НБУ (включаючи за рахунок звернення стягнення на предмет застави та майна поручителів).

Для задоволення вимог кредиторів неплатоспроможних банків фондом спрямовуються кошти, отримані внаслідок управління та продажу майна (активів) цих банків.

Враховуючи низьку якість активів, реальна вартість яких у рази нижча за номінальну, численні вимоги кредиторів залишаються незадоволеними через недостатність майна таких банків.

У зв'язку з цим фонд вживає необхідних заходів з метою притягнення до цивільно-правової відповідальності пов'язаних осіб (власників, керівництво банків), діями/рішеннями яких завдано збитків неплатоспроможним банкам.

Усі кошти, які будуть стягнуті внаслідок цієї діяльності, будуть спрямовані на задоволення вимог кредиторів банків.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние новости рубрики:
Stockworld's telegram
Подробнее