Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
10.06.2022 | 08:55
436
0

У 1-му кварталі ВВП зменшився на 15,1%

У 1-му кварталі ВВП зменшився на 15,1%

У січні-березні 2022 року реальний валовий внутрішній продукт (ВВП) за оперативними даними зменшився на 15,1% порівняно з аналогічним періодом 2021 року.

Про це повідомила Державна служба статистики.

Порівняно з 4-м кварталом 2021 року ВВП зменшився на 19,3% (з урахуванням сезонного фактора та без урахування тимчасово окупованої території Автономної республіки Крим та м. Севастополя).

Держстат протягом року уточнює показники реального внутрішнього валового продукту.

У 2021 році реальний валовий внутрішній продукт збільшився на 3,4% порівняно з 2020 роком (у постійних цінах 2016 року) до 5 459,574 млрд. гривень (у фактичних цінах) (без урахування тимчасово окупованої території Автономної республіки Крим та м. Севастополя).

Державний бюджет на 2022 рік був розроблений, виходячи з макроекономічного прогнозу, який передбачає зростання реального ВВП на 3,8%. Проте з військовою агресією Росії проти України вітчизняна економіка, за оцінками міжнародних організацій, може впасти від 30% до 45%.

Світовий банк опублікував звіт, в якому повідомив, що війна в Україні стане причиною "історичного" стрибка цін на продовольство та енергоносії, які залишатимуться високими до кінця 2024 року.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние новости рубрики:
Stockworld's telegram
Подробнее