Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
19.04.2022 | 11:45
1035
0

Світовий банк погіршив прогноз зростання світового ВВП

Світовий банк погіршив прогноз зростання світового ВВП на цей рік

Світовий банк погіршив прогноз зростання глобальної економіки у 2022 році до 3,2% із 4,1% раніше.

Про це повідомив президент банку Девід Мелпасс на круглому столі для ЗМІ, присвяченому відкриттю "Весняних зустрічей" СБ та МВФ.

"Люди стикаються з відкатами у розвитку освіти, охорони здоров'я та гендерної рівності. Вони зіштовхуються зі скороченням комерційної діяльності та торгівлі. Крім того, боргові кризи та знецінення валюти лягають важким тягарем на плечі бідних", – заявив Мелпасс.

Сінгапурське видання The Business Times також процитувало президента СБ із цього круглого столу.

"Ми починаємо весняне засідання на тлі жорстких криз, що накладаються одна на одну: це коронавірус, інфляція і вторгнення Росії в Україну", – сказав він.

За його оцінкою, ці фактори можуть призвести до збільшення рівня бідності у світі за рахунок раптових стрибків цін на енергоносії, добрива та продукти харчування. Відсоткові ставки, що піднімаються, тим часом можуть уповільнити економічне зростання і посилити ситуацію з нерівністю, додав Мелпасс.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние новости рубрики:
Stockworld's telegram
Подробнее