Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
24.06.2022 | 13:18
482
0

Статус кандидата у члени ЄС відкриває Україні доступ до нових програм фінансової підтримки

Статус кандидата у члени ЄС відкриває Україні доступ до нових програм фінансової підтримки Євросоюзу, - Шмигаль

Статус кандидата у члени Європейського Союзу відкриває для України доступ до нових програм фінансової підтримки ЄС.

Про це прем'єр-міністр Денис Шмігаль сказав у спільному із Президентом Володимиром Зеленським і головою Верховної Ради Русланом Стефанчуком відеозверненні до українців з нагоди надання ЄС Україні статусу кандидата у члени Євросоюзу на тлі колони Магдебурзького права у Києві.

"Статус кандидата – це нові перспективи та нові можливості для України. Доступ до нових програм фінансової підтримки ЄС. Це нові інвестиції, нові проекти, нові робочі місця, а також підтримка повоєнного відновлення", – сказав він.

Прем'єр зазначив, що тепер Україна не лише перейматиме європейський досвід, а й зможе впливати на формування галузевих політик Євросоюзу, і відносини між Україною та ЄС переходять від політики сусідства до політики розширення.

Він також сказав, що надання Україні статусу кандидата у члени Євросоюзу є високою оцінкою ЄС перетворень в Україні, завдяки яким країна інтегрується в економіку Європейського Союзу в енергетиці, цифровій сфері, митниці, транспортних перевезеннях та інших ключових галузях.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние новости рубрики: