Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
09.05.2022 | 14:28
1218
0

Проєкт з емісії платіжних карток ПРОСТІР розпочинає ПриватБанк

Платіжні картки ПРОСТІР випускатиме один з найбільших роздрібних банків України

Проєкт з емісії платіжних карток ПРОСТІР розпочинає ПриватБанк.

З 6 травня 2022 року картки ПРОСТІР можна оформити у головних відділеннях банку у Львівській, Івано-Франківській, Тернопільській та Закарпатській областях.

ПриватБанк випускатиме картки ПРОСТІР для пенсійних, соціальних та інших виплат, а також виплат внутрішньо переміщеним особам. Клієнти зможуть використовувати такі картки для будь-яких платіжних операцій на території України – розраховуватися в торговельній мережі та інтернеті, отримувати готівку в банкоматах, робити перекази з картки на картку.

"Такий проєкт із найбільшим роздрібним банком України є важливим спільним внеском у розвиток безготівкової економіки нашої країни. Відтепер картка ПРОСТІР стане доступною користувачам інноваційних сервісів ПриватБанку. Наступний спільний проєкт НПС "ПРОСТІР" та ПриватБанку – реалізація технології 3-D Secure версії 2.2.0, яка наразі впроваджується учасниками національної платіжної системи", – зазначив директор Департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ Андрій Поддєрьогін.

Довідково

АТ КБ "ПриватБанк" –  найбільший банк-емітент платіжних карток в Україні. На кінець 2021 року кількість емітованих ним карток усіх платіжних системи становила більше 40 млн. шт.

НПС "ПРОСТІР" –  національна карткова платіжна система, створена Національним банком України. Учасниками системи є 56 установ. Загальна кількість платіжних карток ПРОСТІР становить близько 600 тис. шт. Платіжна картка ПРОСТІР сьогодні приймається до оплати у майже всій термінальній мережі на території України, а також у мережі "Інтернет".

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние новости рубрики:
Stockworld's telegram
Подробнее