Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
22.06.2022 | 13:15
428
0

НКЦПФР врегулювала деякі питання діяльності рад НПФ під час війни

НКЦПФР врегулювала деякі питання діяльності рад НПФ під час війни

НКЦПФР (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) прийняла рішення, яке регулює функціонування органів управління недержавних пенсійних фондів (НПФ) в умовах дії воєнного стану.

Комісія дозволила привести склади рад НПФ у відповідність до вимог Порядку погодження кандидатур до складу ради недержавного пенсійного фонду упродовж 90 днів після завершення дії воєнного стану.

Якщо строк дії повноважень членів рад НПФ закінчився до початку або у період воєнного стану, а провести збори засновників фонду неможливо, їх повноваження продовжуються на період дії воєнного стану та до 90 днів після його завершення. Це стосується лише права на укладання чи пролонгацію договорів з компанією, яка управляє активами фонду.

Рішення набирає чинності з моменту його опублікування на офіційному вебсайті НКЦПФР. Ознайомитися з текстом можна за посиланням.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние новости рубрики:
Stockworld's telegram
Подробнее