Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
24.05.2022 | 15:44
1185
0

Німецький KfW виділив Україні €150 млн на бюджетну підтримку

Німецький KfW виділив Україні €150 млн на бюджетну підтримку

Міністр фінансів Сергій Марченко та Директор KfW у регіоні Східна Європа, Кавказ та Центральна Азія Олаф Цимелько 24 травня підписали угоду з Кредитною установою для відновлення (KfW) про надання Україні бюджетної підтримки в обсязі 150 млн євро.

Про це йдеться у повідомленні Мінфіну.

Кредит надається як співфінансування додаткового фінансування позички на політику розвитку за умов надзвичайної економічної ситуації Міжнародного банку реконструкції та розвитку.

Залучені кошти дозволять забезпечити стабільне фінансування першочергових напрямків та будуть спрямовані на соціальні витрати та витрати у сфері освіти та охорони здоров'я.

Відповідно до умов угоди кредит надається терміном на 15 років (з урахуванням пільгового періоду відстрочення погашення основної суми кредиту – 5 років).

В рамках державних програм з підтримки малого та середнього підприємництва 25 квітня 2022 року до державного бюджету було залучено кредит KfW в обсязі 150 млн євро.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние новости рубрики:
Stockworld's telegram
Подробнее