Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
24.06.2022 | 14:51
505
0

НБУ збереже обмеження на купівлю валюти

НБУ збереже обмеження на купівлю валюти після набрання чинності законом про повернення оподаткування імпорту

НБУ вирішив зберегти обмеження на купівлю валюти та транскордонні перекази для імпорту послуг, незважаючи на ухвалення закону №7418 про повернення оподаткування імпорту.

Про це йдеться у повідомленні НБУ.

"Набуття чинності законом створює передумови для скасування обмежень на купівлю валюти та транскордонні перекази для імпорту товарів з боку НБУ. Водночас в умовах воєнного стану ми вважаємо за доцільне зберегти обмеження на купівлю валюти та транскордонні перекази для імпорту послуг", – зазначив Глава НБУ Кирило Шевченко.

Відновлення мит та податків на імпорт товарів та послуг є важливим кроком для повернення здатності валютного ринку до самобалансування.

Зокрема, це підтримає подальше відновлення виробництва в Україні та дозволить обмежити темпи зростання імпорту, який чинить тиск на валютний ринок та міжнародні резерви України.

Крім того, як вважають у НБУ, зростуть щомісячні надходження до доходної частини державного бюджету.

За оцінками Міністерства економіки, вони збільшаться на 3,5 млрд. гривень.

Це сприятиме зменшенню обсягів фінансування дефіциту бюджету з боку Національного банку, а відповідно – зниженню девальваційного тиску.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние новости рубрики: