Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
03.03.2022 | 11:00
1545
0

НБУ закликає Банк міжнародних розрахунків виключити російський центробанк зі свого складу

Національний банк закликає Банк міжнародних розрахунків виключити російський центробанк зі свого складу

Голова Національного банку України Кирило Шевченко закликав Раду виконавчих директорів Банку міжнародних розрахунків [Bank for International Settlements (BIS)], який вважається «центробанком для центробанків», зупинити членство Центрального банку Російської Федерації у зв’язку з військовою агресією цієї держави проти України.

Виключення ЦБР та запровадження санкцій з боку всіх міжнародних фінансових організацій проти Російської Федерації – надзвичайно важливі кроки у відповідь на агресію Росії.

«Ураховуючи статус BIS у міжнародній фінансовій системі, ми закликаємо зупинити членство центробанку держави-агресора у вашій організації, її комітетах та робочих групах. Цей крок допоможе нам у боротьбі з Росією на фінансовому полі битви», –  наголосив у своєму листі до керівництва BIS Голова НБУ.

Кирило Шевченко також запропонував повернутися до питання набуття Національним банком України членства у цій організації.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние новости рубрики:
Stockworld's telegram
Подробнее