Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
10.05.2022 | 12:12
1223
0

НБУ викупив військових облігацій на 30 млрд гривень

Національний банк викупив військових облігацій на суму 30 млрд гривень

Національний банк 9 травня 2022 року викупив військових облігацій на суму 30 млрд гривень.

Про це йдеться у повідомленні НБУ.

Підтримка бюджету Національним банком залишається необхідним заходом з огляду на значні оборонні, гуманітарні та соціальні потреби в умовах війни, розв'язаної Росією.

Позиція НБУ щодо фінансування бюджету незмінна – підтримка з боку регулятора не може бути основним джерелом фінансування видатків уряду.

Національний банк докладає зусиль для стимулювання ринкового попиту на відповідні папери.

Сьогодні значний потенціал до збільшення свого портфеля ОВДП має банківська система України з огляду на наявну у неї ліквідність: гривнева становить 227 млрд гривень, валютна – 7,2 млрд доларів.

У зв'язку з цим важливим завданням є активізація ринкових залучень через розміщення Міністерством фінансів ОВДП, зокрема, через підвищення ставок на більш привабливі для їх покупців рівні.

Активізація ринкових запозичень дозволить мінімізувати ризики для фіскального сектора та зберегти макрофінансову стабільність та довіру до НБУ.

Національний банк також підтримує тісну взаємодію з урядом для сприяння залученню фінансування від міжнародних організацій та країн-партнерів.

НБУ прагнутиме якнайшвидшої повної відмови від фінансування дефіциту державного бюджету та при мінімізації ризиків розбалансування ситуації у фіскальному секторі реалізує це прагнення.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние новости рубрики:
Stockworld's telegram
Подробнее