Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
15.06.2022 | 10:04
382
0

НБУ розробив порядок інформування виконавців про відкриття/закриття рахунків боржників

НБУ розробив порядок інформування виконавців про відкриття та закриття рахунків користувачів-боржників

Національний банк розробив порядок інформування виконавців про відкриття та закриття рахунків користувачів-боржників.

Про це йдеться у повідомленні НБУ.

Національний банк продовжує працювати над приведенням власних нормативно-правових актів у відповідність до вимог нового Закону України "Про платіжні послуги", основні положення якого запроваджуються у другому півріччі 2022 року.

Зокрема, згідно із законом, всі постачальники платіжних послуг з обслуговування рахунків: банки, платіжні установи, філії іноземних платіжних установ, установи електронних грошей, операторів поштового зв'язку зобов'язані при відкритті або закритті банківських/платіжних рахунків перевірити наявність інформації про користувача (фізичної або юридичної особи) у Єдиному реєстрі боржників.

У разі відкриття або закриття рахунку особі, внесеній до Єдиного реєстру боржників, постачальник платіжних послуг з обслуговування рахунків зобов'язаний у день відкриття або закриття рахунку повідомити про це вказаний у Єдиному реєстрі боржників орган державної виконавчої служби або приватного виконавця.

У зв'язку з цим Національний банк розробив положення про порядок повідомлення надавачами платіжних послуг з обслуговування рахунків інформації про відкриття/закриття рахунків користувачів, внесених до Єдиного реєстру боржників, органів державної виконавчої служби або приватних виконавців, затверджене постановою Правління Національного банку України від 13 червня 2022 року № 116 (далі – Постанова № 116).

Обмін даними між постачальником платіжних послуг та виконавцем з перевірки інформації про користувачів у Єдиному реєстрі боржників та інформування виконавців про відкриття/закриття рахунків здійснюється за допомогою електронного сервісу інформаційної взаємодії.

Інформація, що надається в повідомленнях згідно з цим положенням, становить банківську таємницю, таємницю постачальника платіжних послуг.

Постанова № 116 набирає чинності з дня набрання чинності Законом України "Про платіжні послуги".

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние новости рубрики:
Stockworld's telegram
Подробнее