Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
23.05.2022 | 13:14
1135
0

Moody's знизило рейтинг України

Moody's знизило рейтинг України з Caa2 до Caa3

Міжнародне рейтингове агентство Moody's знизило довгострокові рейтинги уряду України в іноземній та національній валюті, а також рейтинги пріоритетного незабезпеченого боргу в іноземній валюті з Caa2 до Caa3.

Про це йдеться у повідомленні агенції.

Як зазначається, зниження рейтингів зумовлене підвищеними ризиками стійкості державного боргу України через вторгнення Росії, яка йде до затяжнішого військового конфлікту, ніж спочатку очікувало агентство Moody's.

Це збільшує ймовірність реструктуризації боргу та збитків для приватних кредиторів.

Moody's також змінило прогноз рейтингу на негативний і наголосило, що на цьому перегляд для можливого зниження, розпочатий 25 лютого 2022 року, завершено.

Moody's додає, що негативний прогноз відображає високий ступінь невизначеності щодо того, як розвиватиметься вторгнення та які його кредитні наслідки.

Більш затяжний військовий конфлікт після вторгнення Росії підтримуватиме дуже високі потреби у фінансуванні протягом тривалого і призведе до подальшого збільшення боргового тягаря.

За класифікацією рейтингового агентства, боргові зобов'язання з рейтингом Caa вважаються зобов'язаннями дуже низької якості і схильні до дуже високого кредитного ризику.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние новости рубрики:
Stockworld's telegram
Подробнее