Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
23.05.2022 | 17:59
1187
0

Moody's прогнозує падіння ВВП України на 35%

Moody's прогнозує падіння ВВП України на 35% у 2022 році

Міжнародне рейтингове агентство Moody's прогнозує падіння ВВП України на 35% у 2022 році.

Про це йдеться у повідомленні агенції.

Moody's очікує, що реальний ВВП різко скоротиться приблизно на 35% у 2022 році з огляду на великі людські жертви, значні збитки виробничому потенціалу та інфраструктурі України, а також дуже велике переміщення населення.

За оцінками агентства, на ті регіони, де йдуть бойові дії або які окуповані російськими військами, припадало близько 20% ВВП України з огляду на концентрацію сільськогосподарської та промислової діяльності.

Затяжніший військовий конфлікт виснажуватиме фінансові ресурси уряду.

Moody's оцінює потреби у фінансуванні цього року приблизно у 50 млрд доларів (35% ВВП у 2022 році) та прогнозує зростання держборгу приблизно до 90% ВВП із приблизно 49% на кінець 2021 року.

Moody's також зазначає, що фіскальна стійкість України зіткнеться з ризиками у середньостроковій перспективі через ВВП-варранти, випущені в рамках реструктуризації боргу у 2015 році.

За оцінками Національного банку, економіка поступово відновлюватиметься, проте реальний ВВП може скоротитися не менше ніж на третину 2022 року.

Світовий банк прогнозує падіння ВВП України на 45,1% та зростання бідності в 11 разів у 2022 році.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние новости рубрики:
Stockworld's telegram
Подробнее