Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
15.06.2022 | 09:24
443
0

Кабмін затвердив отримання від Японії додаткових $500 млн

Кабмін затвердив отримання від Японії додаткових $500 млн. пільгового кредиту

Кабінет Міністрів прийняв ухвали, необхідні для отримання від Японії додаткових 65 млрд японських ієн (близько 500 млн доларів) пільгового кредиту в межах раніше підписаної угоди.

Про це йдеться у повідомленні Мінфіну.

7 червня між урядом України та урядом Японії підписано додаткову угоду щодо кредиту Японського агентства міжнародного співробітництва на політику розвитку у сфері надзвичайного економічного відновлення.

Угодою збільшується сума кредиту на 65 млрд. японських ієн, внаслідок чого сума кредиту складе 78 млрд. японських ієн (близько 600 млн. доларів).

Прийнятими 14 червня рішеннями уряду передбачено виконання всіх внутрішньодержавних процедур щодо набуття чинності угодою про зміни, а також внесено зміни до основних умов здійснення державних зовнішніх запозичень шляхом залучення кредиту з метою фінансування державного бюджету.

Інші умови кредиту не змінюються - термін погашення кредиту за угодою передбачається 30 років, зокрема пільговий період – 10 років; відсоткова ставка – 1% річних; період доступності коштів – 1 рік із дати набрання чинності кредитним договором.

Рішення про надання Україні пільгового кредиту Урядом Японії прийнято у зв'язку з розгортанням широкомасштабної агресії проти України та запровадженням воєнного стану.

Йдеться про бюджетну підтримку для стабілізації ситуації та економічного відновлення в Україні, зокрема, для забезпечення першочергових соціальних, гуманітарних видатків, видатків на охорону здоров'я, підтримки внутрішньопереміщених осіб.

24 травня Україна вже отримала за зазначеною угодою 13 млрд. японських ієн (приблизно 100 млн. доларів).

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние новости рубрики:
Stockworld's telegram
Подробнее