Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
24.05.2022 | 09:04
1339
0

ICU заявляє про нікчемність заяв Медведчука щодо Пасенюка

ICU заявляє про нікчемність заяв Медведчука щодо Пасенюка

Компанія ICU заявляє про нікчемність заяв депутата Верховної Ради Віктора Медведчука щодо засновника компанії Макара Пасенюка, повідомили у ICU.

"Макар Пасенюк не мав і не має жодного відношення до подій з оповідання Віктора Медведчука. Єдина угода, над якою Макар Пасенюк працював для Петра Порошенка за час його президентства – спільний з Rothschild мандат на продаж Roshen з подальшою передачею Roshen до управління Rothschild Trust у 2016 Участь Пасенюка у структуруванні цієї угоди відбувалася в межах ринкових професійних взаємин на комерційних засадах", - повідомили в компанії.

Уточнюється, що спекуляції щодо наявності якогось удаваного нерозривного зв'язку між Пасенюком та Порошенком набули популярності у 2015-2019 у рамках цілеспрямованої наклепницької кампанії.

Макар Пасенюк заперечував і продовжує заперечувати наявність такого зв'язку та будь-які пов'язані з ним інформаційні маніпуляції.

"Непідтверджені жодним чином згадки імені Пасенюка в контексті будь-яких інших угод, які пов'язують з Порошенком за часів його президентства, крім угоди з Roshen, вважаємо нічим іншим, як побічними збитками цілеспрямованої наклепницької кампанії", - підсумували в ICU.

Медведчук дав свідчення проти Порошенка.

Медведчук заявляє, що засновник ICU Макар Пасенюк, екс-депутат Ради від Блоку Петра Порошенка Ігор Кононенко, екс-глава Служби безпеки України Василь Грицак, екс-глава НБУ Валерія Гонтарева та екс-міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин є спільниками злочинів колишнього президента Петра Порошенка.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние новости рубрики:
Stockworld's telegram
Подробнее