Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
11.05.2022 | 14:53
1137
0

ФГВФО відновлює продаж активів банків, що ліквідуються

Фонд гарантування відновлює продаж активів банків, що ліквідуються

Фонд гарантування вкладів відновлює продаж активів банків, що ліквідуються. Уже найближчим часом інформація про перші лоти буде заведена до системи Prozorro.Продажі. На аукціони буде виставлено об’єкти нерухомості, які перебувають на балансі банків, що ліквідуються. 

З початком військової агресії Фондом було прийнято рішення призупинити продаж активів банків, що ліквідуються. Це було продиктовано не тільки об'єктивною відсутністю попиту, а отже і конкуренції за лоти. А і закриттям доступу до реєстрів, що фактично унеможливлювало оформлення угод. Зараз, після відкриття реєстрів, ми відновлюємо продаж активів. Першими лотами стануть об'єкти нерухомості банків «Земельний капітал» та «Місто банк». Частина активів буде виставлена вперше, частина – уже добре знайома ринку. Очікуємо, що перші аукціони відбудуться у системі Prozorro.Продажі уже у перших числах червня, - сказав Олександр Кульчицький, директор департаменту консолідованого продажу активів Фонду гарантування вкладів.

Крім того на сьогодні триває передпродажна підготовка активів АТ “МРБанк” та ПАТ “Промінвестбанк”.

Детальніша інформація про виставлені на продаж лоти буде повідомлена додатково. Закликаємо усіх зацікавлених інвесторів уважно стежити за оголошеннями Фонду на офіційному сайті та на сторінках в соціальних мережах.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние новости рубрики:
Stockworld's telegram
Подробнее