Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
12.05.2022 | 09:44
1094
0

ЄБРР спрямовує кредитні кошти на підтримку ліквідності «Укренерго»

Європейський банк реконструкції та розвитку спрямовує кредитні кошти на підтримку ліквідності НЕК «Укренерго»

11 травня відбулося підписання угод про внесення змін до Договору гарантії та Кредитної угоди з Європейським банком реконструкції та розвитку.

З української сторони підписання змін до Договору гарантії здійснили Міністр фінансів України Сергій Марченко та голова правління НЕК "Укренерго" Володимир Кудрицький.

50 млн євро в рамках діючого Проекту модернізації мережі електропередачі буде перепрофільовано на екстрену підтримку ліквідності оператора системи передачі України для забезпечення його сталої операційної діяльності в умовах воєнного стану.

Перепрофільована  частина кредиту ЄБРР буде забезпечена гарантією Європейського фонду сталого розвитку, Європейський фонд сталого розвитку (ЄФСР), що є фінансовим механізмом Плану зовнішніх інвестицій ЄС.

Під час підписання змін до Договору гарантії Міністр фінансів України Сергій Марченко відмітив, що співпраця з міжнародними партнерами на сьогодні є одним з головних пріоритетів роботи Мінфіну, та висловив вдячність за підтримку, яку надають ЄБРР та ЄС в умовах військової агресії російської федерації.

Довідково

Кредит на підтримку ліквідності НЕК «Укренерго» надається в рамках Пакету допомоги у відповідь на війну в Україні ЄБРР, який передбачає  виділення 2 млрд євро на підтримку стійкості України та допомогу постраждалим країнам. 

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние новости рубрики:
Stockworld's telegram
Подробнее