Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
27.04.2022 | 18:20
1187
0

Dragon Capital виступив радником Miratech у залученні інвестицій від Horizon Capital

Dragon Capital виступив радником Miratech у залученні інвестицій від Horizon Capital

Miratech Group, компанія, що надає цифрові послуги нового покоління з програмної розробки і консалтингу, оголошує про залучення інвестицій у міноритарну частку акціонерного капіталу від Horizon Capital, фонду прямих інвестицій з США, який інвестує у швидкозростаючих лідерів у країнах Європи, що розвиваються. Dragon Capital виступив ексклюзивним фінансовим радником Miratech у цій транзакції.

Маючи понад 700 співробітників у 25 країнах світу, Miratech здобув видатну репутацію як провайдер послуг, виконуючи 99% проектів вчасно та в рамках бюджету. Культура сталої продуктивності забезпечує цифрову трансформацію як для компаній із списку Fortune 500, так і для швидкозростаючих гравців у сфері фінансових послуг, охорони здоров’я, технологій, управління боргом, державних послуг та телекомунікацій.

Horzion Capital допоможе Miratech прискорити її глобальну експансію, яка полягає у наданні послуг з програмної розробки і дизайну клієнтського досвіду (CX) відомим міжнародним компаніям, при цьому стратегія та управлінська команда Miratech залишаться незмінними.

«Компанія Miratech розробила унікальні клієнтські пропозиції у сфері ІТ-послуг, які допомогли їй досягти відмінних бізнес-результатів та залучити провідні міжнародні організації у якості клієнтів. Ми були раді працювати радником акціонерів компанії у цій угоді і переконані, що Horizon Capital є правильним вибором у якості партнеру для продовження історії успіху Miratech та її міжнародного зростання у наступні роки», – прокоментував угоду Михайло Гранчак, керуючий директор інвестиційно-банківського департаменту Dragon Capital.

«Команда Dragon Capital підтримувала нас у кожному аспекті процесу залучення інвестицій, демонструючи неймовірну цілеспрямованість та відданість. Їхні поради допомогли нам досягти відмінного результату», – прокоментував Валерій Куций, генеральний директор Miratech.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние новости рубрики:
Stockworld's telegram
Подробнее