Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
29.06.2022 | 10:31
426
0

До 1 ломбарду та 3 фінансових компаній застосовані заходи впливу

До одного ломбарду та трьох фінансових компаній застосовані заходи впливу

Національний банк України застосував заходи впливу до ПЗ "Ломбард "Любий Друже", Даниленко та компанія" (ЄДРПОУ 33673459) та трьох фінансових компаній: ТОВ "Альянс Фінанс" (ЄДРПОУ 38359475), ТОВ "ФК "Спейр" тав "Девелоп Фінанс" (ЄДРПОУ 41937164).

Про це йдеться у повідомленні НБУ.

Трьом установам відкликано (анульовано) ліцензії, а одному – тимчасово зупинено ліцензію на провадження діяльності з надання фінансових послуг.

Такі рішення комітет із нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив на засіданні 24 червня 2022 року.

Щодо анулювання ліцензій - "Ломбард "Любий Друже", Даниленко та компанія" відкликано (анульовано) ліцензію на надання коштів у позику, у тому числі і на умовах фінансового кредиту.

10 грудня 2021 року Національний банк застосував до цього ломбарду міру впливу у вигляді зобов'язання вжити заходів щодо усунення порушення та їх причин у строк до 28 січня 2022 року.

Порушення вимог законодавства щодо підтримки мінімально встановленого розміру власного капіталу ломбардом усунуто не було.

ТОВ "Альянс Фінанс" відкликано (анульовано) ліцензію на провадження діяльності з надання гарантій.

3 грудня 2021 року Національний банк застосував до ТОВ "Альянс Фінанс" міру впливу у вигляді зобов'язання вжити заходів щодо усунення порушення та їх причин у строк до 21 січня 2022 року.

Порушення вимог дотримання обов'язкових фінансових нормативів та вимог, що обмежують ризики щодо операцій з фінансовими активами, усунуто не було.

ТОВ "ФК "Спейр" відкликано (анульовано) всі ліцензії на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг.

14 січня 2022 року регулятор застосував до ТОВ «ФК «Спейр» міру впливу у вигляді тимчасової зупинки всіх ліцензій за неподання звітності за ІІІ квартал 2021 року до Національного банку та зобов'язав до 17 лютого 2022 року усунути порушення.

Порушення усунуто не було.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние новости рубрики:
Stockworld's telegram
Подробнее