Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
19.04.2022 | 13:12
1197
0

Дефіцит держбюджету України може досягти рекордних 16-26% ВВП

Дефіцит держбюджету України може досягти рекордних 16-26% ВВП у 2022 році, - Dragon Capital

Дефіцит державного бюджету України може досягти рекордних 16-26% ВВП у 2022 році.

Про це йдеться у аналітичному звіті інвестиційної компанії Dragon Capital.

"Неспровоковане вторгнення Росії завдало великих збитків українській економці. За попередніми оцінками, у березні реальний ВВП скоротився на 45% р./р., блокування та мінування акваторії Чорного моря російськими військово-морськими силами суттєво звузило можливості для експорту та імпорту. Близько 5 мільйонів українців були змушені залишити країну", - йдеться в аналітичному звіті Dragon Capital.

Зазначається, що ключовим джерелом фінансування бюджетного дефіциту мають стати зовнішні ресурси, насамперед грантова допомога.

"За нашими оцінками, території на сході та півдні України, які залишаються окупованими російськими військами на середину квітня, генерували приблизно 12% від ВВП у довоєнні часи. Економічна активність на решті території країни залишається пригніченою, хоча поступово відновлюється", - вважає головна економіст компанії Олена Білан.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние новости рубрики:
Stockworld's telegram
Подробнее