Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
26.05.2022 | 19:02
1345
0

27 травня в Україні стартує реєстрація податкових накладних

27 травня в Україні стартує реєстрація податкових накладних, - депутат Ради Гетманцев

27 травня в Україні розпочнеться реєстрація податкових накладних.

Про це повідомив у telegram депутат Верховної Ради від фракції "Слуга народу", голова парламентського комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

"Друзі, завтра відкриваємо реєстрацію податкових накладних. Система працюватиме у довоєнному режимі з застереженнями, зазначеними прямо в законі. Настійно прошу конвертаторів, окремих податківців та інших професійних ухилістів не розраховувати на те, що в умовах війни схемний податковий кредит пройде непоміченим. Податкова на будь-які спроби реагуватиме жорстко, за законами воєнного часу з усіма, що випливають", - написав він.

З іншого боку, депутат закликав чесний бізнес негайно інформувати його про будь-які перекоси на місцях з боку податкової, якщо такі будуть мати місце.

"Реагуватимемо також жорстко і по-воєнному. У податкової абсолютно однозначне чітке завдання — забезпечити реєстрацію податкових накладних у повній відповідності до закону та вимоги білого бізнесу", - підсумував Гетманцев.

Раніше Верховна Рада звільнила імпорт від мит ​​та ПДВ.

Крім того, Верховна Рада замінила ПДВ та податок на прибуток ставкою 2% від обороту у період військового та надзвичайного стану.

Потім, на початку травня, Гетманцев прогнозував швидке поновлення відшкодування ПДВ та реєстрації накладних.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние новости рубрики:
Stockworld's telegram
Подробнее