Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
24.06.2022 | 10:25
378
0

2 інвестори зацікавилися Мегабанком

2 інвестори зацікавилися Мегабанком, - ФГВФО

Фонд гарантування вкладів фізосіб зазначає, що 2 інвестори зацікавилися неплатоспроможним Мегабанком.

Про це йдеться у повідомленні фонду.

"Два потенційні інвестори, зацікавлені взяти участь у виведенні з ринку неплатоспроможного Мегабанку, подали заявки на допуск до участі у відкритому конкурсі, оголошеному Фондом гарантування. Допуск до участі в конкурсі означає, що потенційний інвестор має право ознайомитися з інформацією про банк в інформаційній кімнаті та ухвалити рішення про наступний крок", - йдеться в ньому.

Відповідно до певної нормативно-правовими актами процедури, наступним кроком є ​​подання до Фонду гарантування зацікавленими інвесторами конкурсних пропозицій для участі у відкритому конкурсі з метою виведення Мегабанку з ринку іншим чином, ніж ліквідація банку.

22 червня виконавча дирекція Фонду ухвалила рішення про продовження терміну тимчасової адміністрації у банку на один місяць до 2 серпня, і водночас до 7 липня продовжено термін подання конкурсних пропозицій зацікавленими інвесторами.

Також продовжено можливість для інших зацікавлених інвесторів для подання заявок на допуск до участі у відкритому конкурсі до 30 червня (включно).

Раніше правління Національного банку ухвалило рішення про віднесення Мегабанку до категорії неплатоспроможних.

Мегабанк засновано 1990 року, його найбільшим акціонером є Віктор Суботін (60,9% акцій).

По 15% акцій Мегабанку належать Європейському банку реконструкції та розвитку та німецькому державному банку KfW, а 6,02% – Міжнародній фінансовій корпорації.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние новости рубрики:
Stockworld's telegram
Подробнее