Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
23.06.2022 | 13:10
368
0

1 ломбарду відкликано ліцензію, 5 установ та 1 страховий брокер виключено з реєстрів

1 ломбарду відкликано ліцензію, 5 установ та 1 страховий брокер виключено з реєстрів, - НБУ

Національний банк України відкликав у ПТ "Ломбард платинум капітал "Курній та компанія" (ЄДРПОУ 20837007) ліцензію на провадження діяльності з надання фінансових послуг та виключив відомості про ломбард з держреєстру.

Про це йдеться у повідомленні НБУ.

Крім того, з державного реєстру страхових та перестрахувальних брокерів виключено приватне підприємство "Страховий брокер "Ангеліус" (ЄДРПОУ 30496176) на підставі поданої заяви.

Також у зв'язку з відсутністю діючих ліцензій на провадження діяльності з надання фінансових послуг Національний банк виключив чотири установи з державного реєстру фінансових установ та реєстру осіб, які не є фінансовими установами, але мають право надавати окремі фінансові послуги.

Так, з державного реєстру фінансових установ виключено ПЗ "Ломбард Гоц та компанія" (ЄДРПОУ 34402810) та ТОВ "ФК "Компанія Факторинг Кепітал" (ЄДРПОУ 43300816).

З реєстру осіб, які не є фінустановами, виключено ТОВ "Агро-Фінанс" (ЄДРПОУ 40750369) та ТОВ "МВП Лізинг" (ЄДРПОУ 39930898).

Такі рішення комітет із нагляду та регулювання діяльності ринків небанківських фінансових послуг ухвалив на засіданнях 16 та 22 червня 2022 року.

Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние новости рубрики:
Stockworld's telegram
Подробнее