Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
07.10.2019 | 10:04
4339
0
Это интересно

Хто винен і що робити?

Б’ємо тривогу!

У Прикінцевих положеннях переданого на підпис Президенту Закону №1069-2 (СПЛІТ) наведено:

«1. Цей Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування, та вводиться в дію з 1 липня 2020 року, крім пунктів 6, 9, 11 – 14 цього розділу, які набирають чинності та вводяться в дію з дня, наступного за днем опублікування цього Закону.»

Тобто, закон набирає чинності одразу після опублікування (у жовтні 2019), а вводиться в дію 1 липня 2020 року.

Проте, пункти 6 та 9 прикінцевих положень, в яких мова йде про передачу баз даних, реєстрів, видачу ліцензій та ін., набирають чинність одразу після опублікування Закону, а не 1 липня 2020 року.

І, якщо Нацкомфінпослуг розпочне процедуру передачі баз даних, реєстрів та документів одразу після опублікування закону, як це передбачено Прикінцевими положеннями СПЛІТа, то це призведе до зупинення усіх дій на ринку небанківських фінансових послуг, пов’язаних з ліцензуванням, внесенням будь-яких змін до реєстру (навіть таких «житейських» як зміна місцезнаходження), їх реєстрацію тощо.

І… уявимо собі, що Нацкомфінпослуг бере і таки передає Національному банку всі реєстри та бази даних одразу після опублікування Закону, а НБУ їх бере і приймає і… до 1 липня 2020 року нічого з цим зробити не може.

Скажіть будь-ласка: що в цей час робить ринок?

6. Установити, що процедури реєстрації, внесення відомостей до реєстрів та баз даних і виключення відомостей з реєстрів, ліцензування діяльності фінансових установ, розпочаті Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, завершуються цією комісією у визначені законодавством строки, але не пізніше 1 липня 2020 року.

Установити, що процедури, зазначені в абзаці першому цього пункту, розпочаті Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг та не завершені цією комісією до 1 липня 2020 року , завершуються Національним банком України та Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку в межах повноважень, встановлених Законом України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг". У такому разі перебіг строків для проведення Національним банком України та Національною комісією з цінних паперів та фондового ринку зазначених процедур починається з 1 липня 2020 року.

9. Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, зобов’язана до 1 липня 2020 року забезпечити передачу Національному банку України, Національній комісії з цінних паперів та фондового ринку в межах повноважень, встановлених Законом України "Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг", в упорядкованому стані документів, звітів, відомостей, повідомлень, іншої інформації (крім справ з особового складу), що були отримані або створені в процесі виконання повноважень та функцій, включаючи інформацію (бази даних), що міститься у Державному реєстрі фінансових установ та інших реєстрах та переліках, ведення яких здійснювалося Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг, на 1 липня 2020 року.

В этой статье упоминались: нацкомфинуслуг, нбу, закон, сплит
Если Вы заметили орфографическую ошибку, выделите её мышью и нажмите Ctrl+Enter
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Также Вас могут заинтересовать:
Stockworld's telegram
Подробнее
Подробнее