Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
12.02.2016 | 10:00 - 12:00
Корпоративные
513
0

Собрание акционеров Публічне акціонерне товариство "Райффайзен Банк Аваль"

Публічне акціонерне товариство «Райффайзен Банк Аваль»

(вул. Лєскова, буд. 9, м. Київ, 01011) (далі – Банк)

повідомляє про проведення позачергових Загальних зборів акціонерів (далі – Збори)

12 лютого 2016 року

за адресою: Україна, м. Київ, вул. Алма-Атинська, буд. 109

в приміщенні Центру культури та мистецтв Дніпровського району м. Києва.

Початок Зборів – о 10:00.

Порядок денний:

1. Про внесення змін до Статуту Банку щодо збільшення статутного капіталу Банку (шляхом  затвердження нової редакції Статуту Банку).  Скасування рішення позачергових Загальних зборів акціонерів Банку про внесення змін до Статуту Банку (Протокол № Зб-54 від 18.12.2015р.).

2. Визначення осіб, уповноважених на підписання Статуту Банку в новій редакції.

Реєстрація учасників Зборів будепроводитися 12 лютого 2016 рокуз 08:45 до 09:45 в приміщенні Центру культури та мистецтв Дніпровського району м. Києва, що розташований за адресою: Україна, м. Київ, вул. Алма-Атинська, буд. 109. Реєстрацію учасників Зборів буде проводити реєстраційна комісія.

Для реєстрації на Зборах необхідно мати: акціонерам - паспорт, який зареєстрований в переліку акціонерів Банку станом на 08 лютого 2016 року; представникам акціонерів - довіреність, оформлену згідно вимог законодавства України (для фізичних осіб з посиланням на паспорт акціонера) та паспорт представника.

Перелік акціонерів, яким надсилається персональне повідомлення про проведення Зборів, складений станом на 27 січня 2016 року. Перелік акціонерів, які мають право на участь у Зборах, складається станом на 24 годину 08 лютого 2016 року (тобто, станом на 24 годину за три робочих дні до дня проведення Зборів - 12 лютого 2016 року).

ПОПЕРЕДЖЕННЯ:

акціонери, що не пройшли реєстрацію 12 лютого 2016 року

до 9:45, на Збори не допускаються

(Закон України «Про акціонерні товариства», ст. 40).

З документами, необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного, та проектами рішень за питаннями порядку денного акціонери можуть ознайомитися після подання письмової заяви в приміщенні управління менеджменту відносин з акціонерами та пайової участі Банку за адресою: бульвар Л. Українки, буд. 28-а,м.Київ, відповідальна особа - начальник управління Лашук Т.Л., в робочий час Банку: понеділок-п’ятниця, з 9:30 до 17:00 годин, обідня перерва з 13:00 до 14:00 годин.

Шановні акціонери! Звертаємо Вашу увагу, що Збори проводяться за спрощеною процедурою відповідно до Закону України «Про заходи, спрямовані на сприяння капіталізації та реструктуризації банків» від 28.12.2014 р. №78-VIII.

УВАГА!

Шановні акціонери! Звертаємо Вашу увагу на те, що 11 жовтня 2013 року набрав чинності Закон України «Про депозитарну систему України» від 06 липня 2012 року №5178-VI.

У відповідності до п. 10 розділу VI зазначеного Закону, якщо власник цінних паперів (акціонер) протягом року з дня набрання чинності Законом (тобто, до 12.10.2014 р.) не уклав з обраною емітентом депозитарною установою (тобто, з депозитарною установою АТ «Райффайзен Банк Аваль») договір про обслуговування рахунка в цінних паперах від власного імені або не здійснив переказ належних йому прав на цінні папери на свій рахунок у цінних паперах, відкритий в іншій депозитарній установі, цінні папери (акції) такого власника (акціонера), які дають право на участь в органах емітента (зокрема, на загальних зборах учасників Банку) не враховуються при визначенні кворуму та при голосуванні в органах емітента (зокрема, на загальних зборах учасників Банку).

З метою укладення договору про обслуговування рахунку у цінних паперах Вам необхідно звернутись до депозитарної установи, яка здійснює облік прав на цінні папери, що належать Вам. Якщо Ви особисто не відкривали рахунок у цінних паперах та не укладали договір з депозитарною установою для здійснення обліку прав на цінні папери, то на цей час облік Ваших прав на акції Банку здійснює депозитарна установа – АТ «Райффайзен Банк Аваль».

За додатковою інформацією з питань укладення договорів про обслуговування рахунку у цінних паперах просимо звертатися до:

  • Управління менеджменту відносин з акціонерами та пайової участі Банку за телефонами:

(044) 490-87-43, 490-87-42, 285-91-82;

      -      Кол-центру за телефоном (044) 490-88-88

Правління Банку.

Повідомлення про проведення загальних зборів опубліковано у Відомостях Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (№23 від 04.02.2016р.).

Эта информация изложена на языке оригинала с сохранением орфографии, пунктуации и стилистики автора. Ответственность за содержание, достоверность и полноту информации несет компания, обнародовавшая ее в соответствии с действующим законодательством.
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние мероприятия категории: