Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
25.02.2016 | 17:00 - 19:00
Корпоративные
481
0

Собрание акционеров Приватне акціонерне товариство "Страхова компанія "ПЗУ Україна страхування життя"

ШАНОВНИЙ АКЦІОНЕР!

    Приватного акціонерного товариства

«СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ПЗУ УКРАЇНАСТРАХУВАННЯ ЖИТТЯ»

(Код за ЄДРПОУ: 32456224)

Місцезнаходження:  04053, Україна, м. Київ, вул. Артема 42

ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «СТРАХОВА КОМПАНІЯ «ПЗУ УКРАЇНА СТРАХУВАННЯ ЖИТТЯ» (надалі - Товариство) повідомляє, що Наглядовою радою Товариства прийнято рішення про проведення позачергових  загальних зборів акціонерів (надалі – «Загальні збори»),  які  відбудуться  25 лютого 2016  року за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 62, третій поверх, офісне приміщення ПрАТ «СК «ПЗУ Україна страхування життя», великий зал для переговорів.

Реєстрація акціонерів проводиться з 1600 години  до 1630  години.  Початок зборів об 1700 годині.

Дата складення переліку акціонерів, які  мають право на участь в Загальних зборах: 19 лютого 2016  року (станом на 2400 ).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

  1. Про обрання лічильної комісії позачергових  Загальних зборів Товариства.
  2. Про обрання Голови та секретаря позачергових  Загальних зборів Товариства.
  3. Про внесення змін до Статуту та затвердження нової редакції Статуту Товариства.

Для участі в позачергових Загальних зборах при собі необхідно мати наступні документи:

Акціонерам-фізичним особам – паспорт або документ, що посвідчує особу.

Представникам акціонерів-фізичних осіб – паспорт або документ, що посвідчує особу та довіреність, посвідчена нотаріально.

Представникам акціонерів-юридичних осіб:

а) резидентам – паспорт або документ, що посвідчує особу представника; довіреність, підписана керівником та засвідчена печаткою юридичної особи; копія свідоцтва про державну реєстрацію, засвідчена нотаріально; копія довідки органу статистки про присвоєння коду ЄДРПОУ, засвідчена нотаріально; витяг з Статуту щодо повноважень керівника юридичної особи, засвідчений керівником юридичної особи; копія документу (протокол, наказ) про призначення керівника юридичної особи, засвідчена печаткою юридичної особи;

б) нерезидентам – витяг із торговельного, банківського чи судового реєстру або довіреність, підписана керівником та засвідчена печаткою юридичної особи-нерезидента, які повинні бути засвідчені згідно із законодавством країни його видачі, перекладені українською мовою та легалізовані у консульській установі України або засвідчені у посольстві відповідної держави в Україні та легалізовані в МЗС, якщо міжнародними договорами, у яких бере участь Україна, не передбачено інше; паспорт або документ, що посвідчує особу.

Від дати надіслання повідомлення про проведення загальних зборів до дати проведення Загальних зборів, Товариство надає акціонерам право ознайомитись з матеріалами та документами, необхідними для прийняття рішень з питань порядку денного позачергових Загальних зборів Товариств. Акціонери можуть ознайомитися з вищевказаними матеріалами та документами на третьому поверсі офісного приміщення ПрАТ «СК «ПЗУ Україна страхування життя», у великому залі для переговорів за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 62, з 10:00 год. до 16:00 год. (обідня перерва з 13:00 год. до 14:00 год.), а в день проведення Загальних зборів  Товариства - також у місці їх проведення. Відповідальною особою за порядок ознайомлення акціонерів із зазначеними документами є Генеральний директор – Шолига Збігнев Кшиштоф.

З питань порядку денного та організаційних питань проведення Загальних зборів звертатись до Зубача Василя Леонідовича за тел/факс: (044) 238-26-54 або за адресою: м. Київ, вул. Дегтярівська, 62.

Голова Наглядової ради

ПрАТ «СК «ПЗУ УКРАЇНА

СТРАХУВАННЯ ЖИТТЯ»              …………………………                   Рафал Гродзіцький

Эта информация изложена на языке оригинала с сохранением орфографии, пунктуации и стилистики автора. Ответственность за содержание, достоверность и полноту информации несет компания, обнародовавшая ее в соответствии с действующим законодательством.
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войтивойти или зарегистрироватьсязарегистрироваться.
Последние мероприятия категории: