Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :
24.11.2017 | 10:00 - 17:00
Обучение
547
0
Проведено
Сергей Иваненко
Автор:
Организатор: ПАРД
Посещение: Оплата

Семінар «Новації корпоративного законодавства (squeeze-out, sell-out)»

ПАРД, ГС «Українські емітенти» та Stockworld запрошують приєднатися до повторного семінару «Новації корпоративного законодавства (squeeze-out, sell-out)», який відбудеться у Києві.

ПАРД, ГС «Українські емітенти» та Stockworld запрошують приєднатися до повторного семінару «Новації корпоративного законодавства (squeeze-out, sell-out)», який відбудеться у Києві.

4 червня 2017 року набрав чинності ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах» № 1983-VIII, який запровадив нові процедури для українського законодавства – сквіз-аут та сел-аут.

Сквіз-аут фактично є правом особи (осіб, що діють спільно), що володіє 95 і більше відсотками акцій, вимагати від інших акціонерів продажу належних їм акцій. У той же час, при наявності власника домінуючого пакету акцій, що володіє 95% акцій, інші акціонери мають право вимагати здійснити викуп належних їм акцій, що і є сел-аутом. 

Під час семінару будуть висвітлені такі питання:

  • Придбання особою (особами, що діють спільно) акцій ПрАТ та ПАТ
  • Процедури squeeze-out та sell-out
  • Оферта та публічна безвідклична вимога
  • Роль ЦД та ДУ у процедурах squeeze-out та sell-out
  • Рахунок ескроу 

До виступів на семінарі запрошені представники НКЦПФР, Центрального депозитарію, ГС "Українські емітенти", ПАРД та емітентів 

Дата: 24 листопада 2017

Час: 10.00 – 17.00

Місце: м. Київ, вул. Жилянська, 75, БЦ Євразія, Академія ДТЕК, 12 поверх

Вартість участі: 1950 грн. (з ПДВ). Реєстрація обов’язкова

За додатковою інформацією Ви можете звертатись до Дмитра Довбиша за тел. 0442869420 або d.dovbysh@pard.ua

Інформація про попередній семінар за посиланням

Також анонсуємо проведення аналогічних семінарів у Дніпрі, Харкові, Одесі та Львові протягом грудня 2017 року за умови достатньої комплектації груп слухачів. Слідкуйте за додатковими анонсами.

В этой статье упоминались: squeeze-out, sell-out, семінар
Оставить комментарий0
Для того, чтобы оставлять комментарии Вам нужно войти или зарегистрироваться.