Авторизация на порталеРегистрация на портале

Авторизация на портале

Авторизуясь на www.stockworld.com.ua Вы получаете доступ к расширенному функционалу портала: комментированию публикаций, организации встреч и участию в мероприятиях, созданию собственного профиля и просмотру профилей других зарегистрированных пользователей портала
РегистрацияЗабыли пароль?
Также Вы можете авторизироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях. Вы автоматически принимаете на себя условия Правил поведения на портале, а также условий перепечатки и другого использования материалов портала
Авторизация на порталеРегистрация на портале
Также Вы можете зарегистрироваться при помощи вашего профиля в социальных сетях :

Регулярна інформація за 2015рік

Назва:ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "УКРАЇНСЬКА МІЖБАНКІВСЬКА ВАЛЮТНА БІРЖА"
ЄДРПОУ:22877057

Відомості щодо участі емітента в створенні юридичних осіб

1)НайменуванняУніверсальна товарина біржа "Контрактовий дім УМВБ"
2)Організаційно-правова формаТоварна біржа
3)Код за ЄДРПОУ31813611
4)Місцезнаходженням. Київ, вул. Межигірська, 1
5)ОписНадання послуг в укладанні біржових угод, виявлення товариних цін, попиту та пропозиції на товари. Частка емітента у статутному капіталі юридичної особи - 7 449 000 грн., що складає 99,7 %. Активи, надані емітентом в якості внеску - грошові кошти. Права, що належать Емітенту щодо управління юридичною особою, визначені Статутом юридичної особи.

1)НайменуванняПАТ "Національний депозитарій України"
2)Організаційно-правова форма
3)Код за ЄДРПОУ30370711
4)Місцезнаходження04071,м. Київ, вул. Нижній Вал, 17/8
5)ОписЗдійснення депозитарної діяльності депозитарію цінних паперів. Частка Емітента у статутному капіталі юридичної особи - 10 000 грн., що складає 0,03 %. Активи, надані Емітентом у яклсті внеску - грошові кошти. Права, що належать Емітенту щодо управління юридичною особою, визначенні Статутом юридичної особи.

1)НайменуванняТоварна біржа "Кримська міжбанківська валютна біржа"
2)Організаційно-правова формаТоварна біржа
3)Код за ЄДРПОУ20727632
4)Місцезнаходження95017, Автономна Республіка Крим, місто Сімферополь, КИЇВСЬКА, будинок 55/2
5)ОписНадання послуг в укладанні біржових угод, виявлення товариних цін, попиту та пропозиції на товари. Частка емітента у статутному капіталі юридичної особи - 20 000 грн., що складає 4,55 %. Активи, надані емітентом в якості внеску - грошові кошти. Права, що належать Емітенту щодо управління юридичною особою, визначені Статутом юридичної особи.